Wpis z mikrobloga

To jest już koniec. Kolejny lockdawn będzie katastrofa na skalę Biblijną. Kto skorzystał z okienka historycznego jakim była łatwa możliwość emigracji na zachód wygrał życie dla siebie i swoich dzieci. Polska wraca do swojego dziejowego trybu powolnego znikania z mapy. Oby nie było tak krwawo jak kiedyś.

#polska
  • 61
  • Odpowiedz
@Jebwleb: z tym życiem na zachodzie i wygraniem życie to chyba odpłynałeś i to bardzo.. Byłem za granicą, nie podobało mi się. Znajomi tez z dziecmi nawet spróbowali, powracali.. jakby było tak super nikt nie chciał by stamtąd wracać.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: No i gdzie bedziesz emigrował jak wszedzie zamykaja. W UK wszystko po 22 zamkniete, we Francji godzina policyjna w Niemczech tylko czekaja na wzrost i rowniez godzina policyjna, u południowych sąsiadów stan wyjątkowy. Rozumiem krytyke, ale konstruktywna, a nie oparta na emocjach.
  • Odpowiedz
@dingo2323: a to przepraszam. Ps. Po pierwsze pyszczaku jedno drugiego nie wyklucza, a po drugie Ile urosl jak wspomniales o swojej watpliwej pozycji? Bo w sumie to mozesz byc i parkingowym zatrudniajacym tez na b2b (z calym szacunkiem dla pokornie wykonujacych ten niewdzieczny zawod)
  • Odpowiedz
@dingo2323: nietrafiony-niezatopiony. na szczescie mam taka prace ze czytanie ze zrozumieniem i wyszukiwanie informacji to elementarz i nikt nie musi byc pokazywac palcem oczywistosci jak ja Tobie wyzej. Iks de,z mojej strony EOT. Serdecznosci...
  • Odpowiedz