Wpis z mikrobloga

Eksperyment Hotka:

Dzisiaj jest plaga mężczyzn, skarżących się, że żona nie ma ochoty na seks. Otóż prawda jest zgoła inna, ma ochotę na seks, tylko, że nie z nimi. Eksperyment ten pokaże, w jaki sposób to udowodnić.

Niech dane będzie małżeństwo, gdzie żona twierdzi, że nie ma ochoty na seks. Niech mąż w takim razie zacznie udawać, że pozwala jej na cuckold(seks z innym mężczyzną). Oczywiście mąż tylko by udawał, niech potem powie, że sama sobie może wybrać faceta do seksu(np. na tinderze) i niech udaje, że mu to sprawiałoby ogromną przyjemność, gdyby spała z innym i niech udaje, że by mu to nie przeszkadzało. Kobieta(żona) wtedy połknie haczyk i nagle z pełnym entuzjazmem zaprezentuje swojego mężowi jakiego faceta chciała by do siebie zaprosić na seks. Niech mąż wtedy uważnie się przyjrzy i zobaczy jakiego faceta do łóżka chce żona, a jak wygląda on sam. Powinien wtedy dojść do bardzo ciekawych wniosków, otóż ona ma ochotę na seks z takim właśnie przystojnym facetem, a nie z nim, ku zdziwieniu męża jego żona nagle magicznie dostałaby ochoty na seks i jeszcze pokazałaby mu mu z kim chce, co byłoby konsekwencją tego, że mąż nabiera żonę, że zgadza się na cuckold. Po wszystkim, gdy mąż już odkryje brutalną prawdę, powinien powiedzieć otwarcie, że żartował i nigdy nie zgodziłby się na cuckold, a chciał tylko sprawdzić, czy faktycznie jego żona nigdy nie ma ochoty na seks, czy po prostu chce seksu z zupełnie innym facetem, którego uważa za prawdziwego mężczyznę, ale to ukrywała, czyli nie chciała powiedzieć prawdy swojemu mężowi, że nie uważa go za atrakcyjnego faceta i nie przestrzega go jako potencjalnego partnera seksualnego.


  • 12
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: Nie ma nic gorszego od bycia kukoldem.Lepiej żyć samemu i spełniać swoje cele niż być przy kimś kto traktuję Cię jako podrzędną jednostkę genetyczną.Sam znam taką sytuację,gdzie mężczyzna,który kochał swoją żonę i rodzinę dopiero po kilkunastu latach dowiedział się,że jedna z jego córek nie jest jego,a przez cały ten czas utrzymał ją.Smutna to prawda,ale facet przyjął na klatę tę zniewagę,córka mimo tego,że on nie jest jej biologicznym ojcem docenia to
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk Ja bym powiedziała, że w związku seks jest zupełnie inny. Bez zbędnych macowanek, lizania piersi, masażu i całowania uszek. Na to trzeba pracować by się nadal kręcić. Ale można. Łatwiej jest zdradzić bo to nowe.
  • Odpowiedz
@Dykto13 A ja tego nie wiem po co się żenić albo wychodzić za mąż. Łatwiej bez. Ale mieszkanie razem jest spoko. O ile nie mieszkasz w kawalerce. Ja wynajmuję dom z partnerem. Szukamy czegoś do zakupu. Ale ślub jest przereklamowany. Nikt nie chce być sztucznie uwiązany
  • Odpowiedz
@Dykto13 Po co mieszkać razem? O ile masz fajną osobę obok to razem się motywujecie. Zaczynacie łazić kilometry. Gotujecie razem pyszności, zapraszacie znajomych. Kupujecie rowery, rolki itp. żeby spędzać dużo czasu wspólnie
  • Odpowiedz