Wpis z mikrobloga

@tajnerXamv: no wlasnie tu sie konczy twoj obiektywizm i twoj brak zrozumienia. Czy ja Ci napisalem, ze faul moglbyc odgwizdany? Tak. Wiem, ze to bylo cwaniactwo lewego, ale gdyby chcial to by sie nie przewrocil i o to mi chodzi. Skoro mogl gre kontynuowac pomimo kontaktu, ktory byl minimalny to jest to symulka i wymuszenie stalego fragmentu gry. Przy erze varu mozna takie rzeczy karac i miedzy innymi dlatego zostal
  • Odpowiedz
@CyganAnonek człowieku, zgodnie ze szkoleniami i materiałami dla sędziów ta sytuacja klasyfikuje się na czerwoną kartkę i rzut karny. Mógł dać żółtą, ale zgodnie z interpretacjami sędziowskimi powinna być czerwona. - sędzia walczył o jak najlepszą notę z meczu - Lewy walczył o korzystny wynik Jak chcesz być romantykiem futbolowym to oglądaj sobie ligi argentyńskie czy meksykańskie. Ładna gra nie daje awansu, daje go wynik. Ps. A branie pod uwagę klasę
  • Odpowiedz
@tajnerXamv: masz swoje zdanie, ja swoje, nikt nikogo nie przekona. Ogladaj futbol gdzie wymuszenia sa na poczatku dziennym i gdzie pilkarze klada sie z byle powodu, a mi pozwol snic, ze nie wszyscy pilkarze stracili godnosc i charakter. Masz swoja wizje, ja swoja, zamykam temat.
  • Odpowiedz