Wpis z mikrobloga

@BooB: @ellenfelek ten "trik" z brazowymi graczami na lawce chyba tylko w fifie 19 dzialal - wepchnij tam normalnych graczy i bedziesz mial sklad 85 (wtedy kazdy gol/asysta zalicza Ci zadania asystowe i strzeleckie o fajne paczki)
  • Odpowiedz
@BooB: ja zmiany to i tak robie recznie, a sobczak to moj talizman druzyny xD
@starydziad: te zadania to ja panie juz przed premiera zrobilem, stad tez niekazdy ma tu pelne zgranie bo semedo czy dybale szkoda na ławie trzymac xD
  • Odpowiedz
@starydziad: mi tylko chodzi o wsadzanie bramkarzy na ławkę, obojętnie jakich, gdy zaczynasz drugą połowę to gra zawsze sugeruje szybką zmianę - jak masz na ławce bramkarza to nigdy go nie sugeruje, a jak masz samych bramkarzy to w ogóle nie pojawia się szybka zmiana :P Ja zawsze gram tak że mam 3 zmienników na ławce, a reszta bramkarze, dzięki temu te szybkie zmiany mają sens :P Co do zaniżania overallu
  • Odpowiedz
@BRZESZCZOTEMPOJAJAH: silny, szybki, bark w bark wygrywa wiekszosc pojedynkow, w akcje potrafi sie wlaczyc i ciezko mu wtedy odebrac pilke dzieki tym atrybutom, ale gdy sie nim za bardzo zapuszcze i przeciwnik pusci kogos z tempem 92/93+ to juz go ciezko dogonic, ale jesli mendy nie potrafi tego zrobic to mysle, ze kazdy inny moze poza daviesem tymbardziej xD czy warty 90+k? ja go kupilem za 60 jeszcze ale gdybym na
  • Odpowiedz
@rad666x: mi się Fabinho świetnie gra. O wiele lepiej niż Ndidim. Nie wiem może to jakieś ukryte skilsy z racji OVR, ale czuję różnicę na + względem tego drugiego.
@ellenfelek: muszę go wypróbować na LW. W czwartek po paczkach będę polował ( ͡° ͜ʖ ͡°). Póki co mam tam Marcelo. Grałem Sandro, Tellesem, Daviesem i jakoś Marcelo na kotwicy póki co wymiata. 5* skila robi robotę.
  • Odpowiedz
@BRZESZCZOTEMPOJAJAH: podejrzana sprawa xD bo jak przejrzalem sobie karte ndidiego wlasnie, to wszystkie staty potrzebne dla śpd ma lepsze od fabinho ale że tym pierwszym nie grałem w tym roku to porównania nie mam
@patrykgr: fajnie sie porusza, bardzo szybki, zwinny, mozna sie nim pokrecic, dobry strzal z pola karnego, wykonczenie ma bardzo wysokie jak na skrzydlowego
  • Odpowiedz
@ellenfelek: masz jakieś porównanie między De Jongiem/Valverde/Llorente? Gram w tej chwili Valverde i Llorente i zastanawiam się czy któregoś wymienić na De Jonga
  • Odpowiedz
@hafn: zanim zrobiłem fatiego to grałem valverde i grało mi się nim lepiej niż de jongiem bo w defensywie nie widziałem jakiejś różnicy a widać różnice tempa + valverde potrafił się włączac w ofensywe i wykanczac akcje
  • Odpowiedz