Wpis z mikrobloga

Hej!

Chcialem sie zapytac jak wyglada scena ASG w Polsce? (A jescze lepiej w Mazowieckim)
Kiedys latalem w #paintball ale od 5-6 lat to prawie martwy sport w PL, a bym „poszczelał”.
Są firmy/grupy które organizują większe strzelania?
Jak to teraz wygląda?

No i przy okazji szukam pistoletu do strzelania sobie do tarczy (w przyszlosci moze na mecze asg) najlepiej dosyc „realistyczny” jak i w konstrukcji tak i w strzelaniu (podobno gazowe daja ten efekt?)
Coś do 800 zł gdzieś, ale droższe też spoko
#asgeje #asg
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loczyn: w tym roku moja drużyna byla na turnieju w wawce i powiem ze działo się. Nie można powiedzieć że nie było chętnych do gry
  • Odpowiedz
Chcialem sie zapytac jak wyglada scena ASG w Polsce?


@loczyn: praktycznie w każdym większym mieście jest jakiś oddział co strzela się co tydzień. Szukaj na fb ASG i nazwa twojego miasta.

Tak, są cyklicznie organizowane duże imprezy na 200-1000 osób. Oczywiście płatne, trwające 1-3dni
  • Odpowiedz
@loczyn: dzieje się bardzo dużo od krajowych po lokalne, jak zaczynałem kilka lat temu to byłem przekonany że to niszowe hobby i będzie ciężko z kimś się postrzelac ale z czasem poznajesz ludzi i zdobywasz znajomości i nagle się okazuje że znajomy znajomego też asgej a w każdy weekend ktoś coś organizuje, czasem tuż pod nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz