Wpis z mikrobloga

@SanczoPansa89: Typowy Smalec jest typowy. On jak zwykle u siebie będzie obrażać wykop, a sam tutaj przylazł, obrażał ludzi i robił multikonta :) Osobowość zdecydowanie odbiegająca od norm. Brat bliźniak Oskara.
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: jazda po starych (ogolnie po rodzinie) to jest typowe frajerstwo. Kiedys jeden mi sapal to kazalem mu do mnie zadzwonic i dalem matke do telefonu skoro taki kozak jest i co z nia nie zrobi. Oczywiscie rozmowe (nie patyczkowala sie z nim) nagralem i puszczalem w klasie bo okazalo sie, ze ten gnojek to moj sasiad z ktorym razem sie uczylem (nawet numeru debil nie ukryl xD bo bawilem
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: frajerstwo to male okreslenie tego ponad 40 nieroba,dosc ze matka oplaca mu rachunki,to siedzi u matki bo komornik mu na dupe wszedl,gosciu przez cale zycie zarobil na dwa komputerki i rower i oto caly jego majatek,a dodam ze pet smieje sie z ludzi ktorzy uczciwie pracuja na etat,dla mnie zjeb do kwadratu
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: dodam jeszcze ze on jak kononowicz nigdy nie mial kobiety....zadna go nie chciala i sie z niego wysmiewala....i dlatego on tak gardzi wszystkimi...jedyna kobieta jaka smalec w zyciu akceptuje to jest jego mama jak ugotuje mu wiadro pomidorowki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz