Wpis z mikrobloga

@BillyGugu: a wiesz... Nie chciałem...miało być tylko o zegarku, który mi się podoba. Wiedziałem jednak, że ktoś popchnie temat w te właśnie stronę. Ja zrobiłem to dla żartu, jestem jednak przekonany, że nie zabrakłoby kogoś kto upatrywałby się drugiego dna.
@BillyGugu: uwierz mi... Daleki jestem od polityczno - ideologicznych przepychanek.

Wpis niejako nawiązywał do niedawnego wpisu jednego z Mirkow przy okazji premiery takiego gshocka. Wpis był opatrzony ideologicznymi tagami. Doprawdy nie widzę uzasadnienia w Twoich negatywnych komentarzach. To jest tylko portal ze śmiesznymi obrazkami... Na którym zdarza się nam rozmawiać o zegarkach. Nie jesteśmy żadna elitą, żadnym kołem wzajemnej adoracji ani nikim lepszym od wielu użytkowników tutaj... Więcej luzu i umiarkowania
Pobierz AllieCaulfield - @BillyGugu: uwierz mi... Daleki jestem od polityczno - ideologicznyc...
źródło: comment_1602145121fSGtVmqZ2ZZTLGFYyvxy70.jpg
@AllieCaulfield: rzeczywiście super się prezentuje, przyciąga oko. Myślę, że to jeden z tych zegarków, z którym należy się poruszać na pewniaka, aby go nosić, a nie być noszonym przez niego, ale czemu nie:) na pewno to coś świeżego i za to duży plus
@AllieCaulfield: Oj, po co... Cóż, mleko się rozlało, idziemy dalej. TEN ZEGAREK TO TRAGEDIA. Gdyby odwrócić kolory- koperta i brana w standardowym, stalowym kolorze, a "wkładka" była opalizująca, to byłoby super.