Wpis z mikrobloga

#startrekonline #sto #startrek
Kurła, co by nie gadał o tym że Star Trek Online ma już swoje lata i wygląda jak wygląda, to historia(przynajmniej z linii czasowej Federacji po TNG) jest mega ciekawa i nakręca do grania, jak się zna wszystkie serie(poza nowymi od czasu Discovery), to jest sporo fajnych odniesień, wszystko jest dobrze zrobione, nie ma skrótów, przeinaczeń, idiotycznych pomysłów(poza klasycznym kadeci stają się główną załogą, bo coś się stało, ale to wiadomo, albo to, albo jesteśmy konkretną postacią z gotowym bio, coś za coś).
Dziwiłem się czemu typ który na YT opisuje rasy/historie/serie/odcinki Star Treka opisuje w niektórych odcinkach historie z gry MMO(oczywiście zaznaczając że to nie kanon alfa), zaciekawiło mnie to, bo historie ciekawe, zainstalowałem, pograłem chwilę i rzeczywiście, dość ciekawa gra, wiadomo, Star Treka się nie odda w grze bez mega skomplikowanej mechaniki, więc będą uproszczenia, ale biorąc na to poprawkę można się pobawić, ciekawi mnie czy inne frakcje też trzymają poziom.

Gdyby zrobili to na nowszym silniku z bardziej rozbudowaną mechaniką, ale by było grane. Jakiś Mirek gra/streamuje?
  • Odpowiedz