Wpis z mikrobloga

@Speed60: A po co Ci takie coś? Szczególnie etui? Miałem chwilę ale szpecił zegarek. Jak przypierdzielisz porządnie to Ci żadne etui i folia nie pomoże :D Ja mam od dwóch lat AW4 bez folii i etui i nic mu nie ma :)
  • Odpowiedz
@dziki17: kupuję go w cortlandzie za dwa dni, a czytając OWU owych dodatkowych "ubezpieczeń" to i tak znajdzie się podpunkt, który spowoduje nieuznanie odszkodowania za poniesione szkody. Także to gra niewarta świeczki, szczególnie gdy kupuję wersję SE. Bawię się też w strażaka OSP i gdzieniegdzie mogę przywalić ręką, a wolałbym żeby w takim przypadku się zegareczek nie uszkodził
  • Odpowiedz
@Speed60: hej i jaką podjąłeś decyzje ? Ja w czwartek kupiłem swój AW i po przeczytaniu sporej ilości postów na forum MyApple i FB doszedłem do wniosku że najlepiej się sprawdza folia z media markt/ media expert a w drugiej kolejności szkło w płynie. Nic lepszego nie znalazłem
  • Odpowiedz
@Speed60: hej dzięki za info. Chyba wezmę ten sam zestaw.
Czyli to jest jakby case na obudowę i do tego 3 folie?
A powiedz mi sam naklejałeś folie? Nie było problemu? Bo mi zawsze kiepsko to szło.

No i daj z 2 fotki jak wyglada w tym etui na żywo.

Dzięki
  • Odpowiedz
@Baron_Szajba: czesc, jak u Was? Mi strasznie każde etui podważa folie, miałem spigen armor ten co wyglada jak g shock i folie z euro RTV AGD i niestety folia do wyrzucenia, dajcie znać jak wam ten zestaw wyszedl
  • Odpowiedz
@Pjto: Ja się zdecydowałem w końcu na dome glass z etui. Sprawdzało się okej dopóki nie założyłem jakiegoś etui z Ali, które podważyło szkło i odpadło. Teraz mam samą folie bez etui.
  • Odpowiedz