Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hesa656: jest - mój znajomy tak zdawał i całkiem szybko skończył tylko mi nie odpisuje teraz na to pytanie, a potrzebuje tej wiedzy na teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ks2m: napisałem to pytanie bez żadnego przygotowania więc miałem prawo się pomylić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czyli jak już wszyscy jesteśmy oświeceni to pozwolisz, że znów zapytam - płacę wincyj i mam szybciej świstek, że potrafię kręcić kierownicą... Tak?
@hesa656: Ogólnie nie istnieje takie cos jak egzamin ekspresowy itp, istnieje kurs szybszy ale to kwestia indywidualna każdej szkoły nauki jazdy, jeśli sie dogadasz to jazdy nawet zrobisz w 3 tygodnie, nic nie trzeba spełniać, kwestia dogadania
płacę wincyj i mam szybciej świstek, że potrafię kręcić kierownicą... Tak?


@hesa656: teoretycznie tak, bo szybciej zrobisz kurs, przez co szybciej możesz podejść do egzaminu. Pytanie czy faktycznie będzie szybciej, czy z jazd codziennie wyciągniesz tyle ile potrzeba.
Ale potem masz to, na co wpływu nie masz, czyli termin egzaminu, za którym podejściem zdasz i jak długo będzie do Ciebie szedł blankiet. Bo pamiętaj, że samo zdanie egzaminu nie uprawnia Cię