Wpis z mikrobloga

@Precypitat: bardzo wątpię, biseksualizm się wpisuje w grono osób nieheteronormatywnych, natomiast obecny polityczny transseksualizm (i nie mowa tutaj o trans którzy przeszli na drugą płeć i tyle) który "rano identyfikuje się jako facet, w południe jako mała dziewczynka, a w nocy jako non-binary asexual genderqueer lost soul" to skranie lewicowy bełkot.

Po prostu w LGBT dzieje się to co w feminizmie - kiedyś piękne idee, a teraz polityczne gówno.
@Acri: Nie wiem gdzie widzisz "polityczność" w tym co napisałeś. Mylisz mocno pojęcia.
Temat tych wszystkich genderqueerów jest wręcz kompletnie nieobecny w dyskusjach politycznych, przynajmniej na terenie Polski.

Podpięcie się pod jakiś ruch polityczny to smutna konieczność, aby cokolwiek zyskać w kwestiach prawnych. Tak było z feministkami, tak było z robotnikami. (którzy musieli nieraz pracować całe dnie w fabrykach) Jednakże niektórzy nie mieli rozsądku i poszli za daleko w fanatyźmie, łącząc
@Kjedne: generalnie nie, problem widzę kiedy ktoś jest wyzywany od transfoba bo np. jako lesbijka nie chce się przespać z "laską z #!$%@?". Przewracam też oczami jak widzę dodawanie tych różnych śmiesznych zaimków i bulwersacja jak ich nie używasz.
@Acri: klimaty typu dropthet to nie jest hmmm to co piszesz tylko negowanie transeksualności at all i obrzydliwa transfobia.

I nie będe udawał jakiegoś samarytanina bo sam czuje pewien cringe związany z transeksualistami no bo cóż oni zresztą sami wiedzą, że są osobliwi, ale dropthet to jest obrzydliwa transfobia al'a Gej Waldek dlatego bylem zdziwiony że jako osobnik rozsądny kupujesz to
@Acri: @Kjedne: Chciałbympewną sytuacje wyjaśnić :) tzn już ją wyjaśniłem we wpisie wcześniej

https://www.wykop.pl/wpis/52218969/mam-racje-czy-nie-facet-nie-moze-byc-kobieta-a-kob/

To nie jest negowanie, tylko ludzie zaczynają zauważać, że coś jest nie tak i coś co miało być czymś, tym czymś nie jest i wcale nie chce być. To negowanie transgenderyzmu i nie żadna transfobia tylko zdowe podejscie kiedy widzisz, że ktoś chce ci rozwalić twój świat. Tak samo ktoś kto nie lubi LGBTQ+ nie jest
@Acri: Nie wiem dużo o T, ale czy trans dla LGB nie są trochę jak LGBT dla hetero? Trochę "dziwni", nierozumiani itp? Stanowią taką mniejszość w mniejszości, jest ich podobno ~0.3% populacji. Głupio byłoby traktować ich jak konserwy nas.

Z zaimkami nie mam problemów. No chyba, że każą mi nazywać nauczyciela w liceum "profesorem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)