Wpis z mikrobloga

Mój pomysł na te generację był taki, że skoro mam mocarnego PC na którego wyjdą gryz Xboxa to kupuje nową RTXa 3080 i PS5. Po tym pokazie zostanę przy karcie a PSa sobie ogarnę jak wyjdzie PS5 PRO. Nie zmienia to faktu, że ta generacja będzie dość ciekawa, do tego zachodni gracz zaczyna widzieć PC jako sprzęt dedykowany do grania więc liczę na dość krwawy free for all między producentami i gier i sprzętu, co dla gracza jest bardzo dobrą wiadomością.
#ps5
  • 7
@BQP: Jeśli masz mocnego PC to po co Ci ps5? Dla kilku exclusivów, które i tak są wszystkie do siebie podobne?

I nie liczyłbym na PS5pro. Myślę, że po ostatniej patologii z pół generacją nikt nie będzie chciał iść w tym kierunku.
@AsymmetricGentleman: czemu?

@Variv:

Jeśli masz mocnego PC to po co Ci ps5? Dla kilku exclusivów, które i tak są wszystkie do siebie PODOBNE?


Dlatego czekam co pokażą

Myślę, że po ostatniej patologii z pół generacją nikt nie będzie chciał iść w tym kierunku.


A mi się wydaje, że ta patologia pokazała, że można graczom wcisnąć 2 raz to samo za pełną cenę i teraz będzie nie tylko PS5 PRO, ale