Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na ukrócenie januszostwa na olx związanego ze zjawiskiem "umówiłem się, ale nie przyjechałem/ałam". Każda chęć zobaczenia towaru będzie zgłaszana w apce/stronie olx na profilu danego produktu. Sprzedawca i kupujący będą mieli dostęp do tej informacji. Po odbyciu się spotkania zarówno sprzedawca jak i kupujący będą musieli potwierdzić w apce że spotkanie się odbyło. Jeśli nie odbyło się z winy którejkolwiek ze stron[czyli nie potwierdziły dwie osoby], będzie można wystawić negatyw osobie która się nie zjawiła. Od negatywu będzie można się odwołać, apka dodatkowo będzie mogła mieć dostęp do GPS i w momencie kiedy naciskałeś "spotkanie odbyło się/ lub nie" zapisywać tą lokalizację. Może i zagmatwane, ale #!$%@?ą mnie #!$%@? janusze i warto aby społeczność mogła jakoś oceniać takich niesłownych #!$%@?ów/cipy. #olx #januszeolx #januszebiznesu
  • 6
  • Odpowiedz
będzie można wystawić negatyw osobie która się nie zjawiła.


@PolishDoomer: wysyp nowych januszokont za 3-2-1
To już prędzej pokazanie numeru telefonu lub odblokowanie formularza kontaktowego za 1zł byłoby skuteczniejsze.
  • Odpowiedz
wysyp nowych januszokont za 3-2-1


@Dibhala:

Fuck zapomniałem o JanuszLogicᵀᴹ. Chyba najlepszy pomysł to po prostu informacja o zaliczce/kaucji zwrotnej dla chętnych i tyle. Ale to może odstraszać, bo co jeśli ktoś jest oszustem?
  • Odpowiedz