Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebeq92: no cieszą się szczególnie ci co grają w turniejach. Znowu 10k do #!$%@? na skład xD

Ostatnio w sumie grałem w 18,dość sporo rzeczy się zmieniło jak dodana volta. Jak ktoś sobie pyka 4fun to gierka spoko.
Jeśli natomiast ktoś nie gra w FUT, to wiadomo, że nie bardzo jest sens kupować nowa.


@Sebeq92: A tak podpytam z ciekawości, bo zawsze chciałem wiedzieć, a nigdy nie było okazji spytać - jak wychodzi nowa FIFA to EA przestaje wspierać FUT w poprzedniej części czy po prostu mnóstwo ludzi kupuje nową część i się przenosi i nie ma z kim grać?
@Psychopathy_Red
Karty które były w grze zostają, ale nie ma nowych, nie ma aktualizacji. Nie ma lig weekendowych, celów, promocji etc., jest dużo mniej ludzi, wydaje mi się że w ostatnia FIFE przed nowa da się jednak jeszcze grać I znaleźć przeciwników, ale nie ma już w zasadzie tego wszystkiego co czyni FUT interesującym.
Jeśli ktoś gra w Ultimate Team, to opłatę za grę traktowałbym jako roczny abonament


@Sebeq92: Wyobrażasz sobie taki abonament w Battlefield albo Simsach lub CS ? Bo ja nie, według mnie powinni po prostu składy aktualizować i wydawać grę co 2-3 lata change my mind ¯\_(ツ)_/¯