Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaki Patryk @Lordzik i ekipa (jeżeli tam coś uzgadniacie) miał plan na dziś wychodzi to słabo. Te strimy miały być z kierownikami. Udało mu się fartem dziś spotkać czeczena i snajpera w jednym miejscu. Jak na razie widać że nie szuka a to jest jego content(i ja oraz wielu tego oczekuje, nie interesuje mnie inne bydło typu magikał). Chodzić z 1 kierownikiem to dla mnie jest słabe. Te donejty w autobusa/tramwajach mnie jakoś nie interesują za bardzo. Ja rozumiem że te strimy wychodzą przeważnie na spontanie bez planu, nie krytykowałem go do tej pory, teraz to będę robił jak tak dalej będzie. Może se znowu "porozmawiacie" czy co tam, w ogóle typ nie wyciąga wniosków. Noc jeszcze młoda, może się to rozwinie, teraz "siedzą" znowu i szanse na spotkanie kogokolwiek maleją z każdą godziną.
#dwapalcewnatalce
  • 3
@WHlTE: No jasne cały tydzień to już by musiała być jego praca taki strim, narazie zarabia grosze żeby się z tego utrzymać, może kiedyś.. Nawet niech strimuje 2x w łikend jak nie daje rady 3x. np w piatek strim, w sobotę odpoczywa i w niedzieli ostatni strim. On pracuje normalnei od wtrorku do czwartku chyba, jest naganiaczem XD