Wpis z mikrobloga

@Lordzik: znowu was wyruchalem i co mi zrobicie.jpg

Masz świadomość, że na strima od prawie 4h czekało kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt osób z tagu (z resztą zgodnie z twoją obietnicą) i zapewne kilkuset widzów z Youtube? Tymczasem znowu z gęby zrobiłeś sobie dupę i to osraną, z hemoroidami. Rzuciłeś obietnicę kilkukrotnie i to jasną, klarowną i masz to w dupie.

Sorry, ale trudno cię za to byłoby szanować nawet osobiście jako człowieka, a jako youtuber robisz sobie potrójną krzywdę. #!$%@? po prostu i brak szacunku - nawet jeśli nieintencjonalny. Zamieniłeś się w Magicala i nie ma tutaj już się z czego śmiać. Zostajesz mitomanem którego nikt nie będzie traktował poważnie

Wyobrażasz sobie przez 3 godziny trzymać swoich znajomych/przyjaciół czekających na coś, a potem im obwieścić, że jednak ci się nie chce ruszyć dupy i zrobić tego co obiecałeś?

Równa pochyła i to ostro w dół, bez hamulców już. Jedyne co możesz zrobić, aby zatrzymać ten wagonik lecący w dół, to hamować stopami. Ale moja propozycja jest mniej brutalna:

Jak dla mnie, to jutro robisz gazowanie SWOJEJ MORDY na koniec strima. 5 sekund gazem po oczach na sam koniec.
Albo zaczniesz dostawać strzały za kłamstwa, albo #!$%@? będzie z twoich strimów, #!$%@? z widowni, #!$%@? z pieniędzy i #!$%@? z resztek sympatii

Ciesz się, że szacunku nie chce cię uczyć żaden kot z ulicy, tylko jakieś he he wykopki

#patostreamy #dwapalcewnatalce

5 sekund gazem po oczach Patrycji na koniec dzisiejszego strima, za dzisiejsze wychujanie widzów

  • Tak 73.1% (49)
  • Nie 26.9% (18)

Oddanych głosów: 67

  • 8
@Lukaszek555 ciebie też zawołam. Gawiedź z tagu jest oburzona, ja też siedzę w piwnicy w samych majtach i jestem oburzony

Heheszki heheszkami, ale Patryk dostanie gazem po oczach, jak dla mnie wystarczy. Nie chcę, żeby mu ktoś za to zęby wybijał albo wyruchał w dupę. Niech go zwyczajnie popiecze morda przez godzinę

@betrayero: Lepszy naćpany to Dobry Lepszy. Natomiast co do Proboszcza to nie byłbym pewien, zależy jak na niego pucha