Wpis z mikrobloga

Mireczki, ktoś może mi w 3-4 punktach streścić największe zmiany zapowiedziane na edycję 21 podług poprzedniczki?

Domyślam się, że scripting i dynamic difficulty nie zostanie usunięty bo przecież według EA nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut #fifa
  • 10
@kurasso: Dokładnie. Dlatego po latach bycia fanboyem Fify w obecna edycje pogralem doslownie tydzien i przeszedlem na druga strone mocy PES20. W ogole inne swiaty na plus dla PES. Tu gram w pilke tam gralem nie wiem w sumie co. Jakies arcade imitujaca pilka ze wieloma bledami i losowaniem kart ktorych z roku na rok bylo coraz wiecej.
@kurasso: No trochę jest, ale bez rewelacji
1. Znika kondycja i karty treningu.
2. Co-Op i Team Events
3. Całkowita Customizacja stadionu i oprawy (kolory, motywy, muzyka na wejście, przyśpiewki podczas meczu etc.)
4. Creative Runs - będziesz mógł wskazać gdzie drugi zawodnik ma wybiegać do podania
@kurasso: Tu masz szczegóły: https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-21/features/gameplay
Cały Creative Runs może być ciekawy, bo w końcu sam będziesz decydował gdzie mają wybiegać zawodnicy. Druga sprawa, możesz przejąć kontrolę nad zawodnikiem bez piłki (np. przy dośrodkowaniu na główkę), tudzież zostać przy zawodniku po dokonaniu podania, wyjść na czystą i poprosić o podanie zwrotne. Nie mam pojęcia jak to będzie działać, ale zobaczymy,
@kurasso: Zapowiadali, ze tak. Ciężko określić bo gameplay się zmienia nawet między demo a pełną wersją czasami. Chciałbym bo mam dosyć schodzenia do linii końcowej i podania do środka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)