Wpis z mikrobloga

@prut: jak masz kompa do grania, to x1 jest zbędny. Jak nie masz, to bierz to z kontrolerem, który lepiej Ci lezy w dłoni, albo patrz po dostępnych tytułach
  • Odpowiedz
@prut: konsolę wybiera się pod exclusivy - zastanów się w co chcesz grać i co jest dostępne na danej platformie, jeżeli kręcą Cię jedynie gry dostępne na obu platformach to wybór absolutnie nie ma znaczenia (wtedy szedłbym w xboxa ze względu na teoretycznie lepsze wsparcie w przyszłości)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prut: przejrzyj listę gier na wyłączność.

Pada możesz kupić innego (wygodniejszego), graficznie uważam, że różnic raczej się nie zauważy więc pozostają jedynie gry.
  • Odpowiedz
niz niesymetryczne galki xD


@stormkiss: Które niczego nie zmieniają na minus w wygodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co Dualszokowi symetria jak duża grupa graczy uznaje go za całkowicie niewygodny i męczący.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prut:
PS4:
-wiecej gier
-popularniejsza w polsce
-vr

Xone:
-tansze
-są jakieś tanie abonamenty z grami
-podobno ułożenie gałek w padzie jest wygodniejsze, ale zdania są podzielone
  • Odpowiedz
Sam wcześniej posiadałem PS3, natomiast przy wyborze nowej konsoli wahałem się między PS4 a Xbox One. Finalnie wybrałem konsolę Microsoftu (one S all digital). Co wpłynęło na moją decyzję.

1. Wsteczna kompatybilność. Co prawda nie kupuje się nowej konsoli dla starych gier, nie mniej jednak czasami chyba każdy ma ochotę wrócić do jakiejś klasyki

2. Xbox Game Pass. Dla mnie idealna opcja. Nie jestem graczem, który się napala na konkretne tytułu. Jestem
  • Odpowiedz
@prut: jak na sam koniec generacji zastanawiasz się którą konsolę kosztujacą grosze kupić, to znaczy, że albo nie masz kasy, albo jesteś żyd. Bierz xboxa i przycebul z gamepassem na 3 lata. Proszę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@prut

Jak masz dobry komputer to Xbox nie jest potrzebny bo gry z Xa są też na PC w gamepass


ps4 ze względu na gry exclusive

@xmadesio: warto zaznaczyć, dla niebędących w temacie, że Game Pass na PC ma dużo uboższą bibliotekę. Nie tylko pod względem ilości gier, ale i kalibru. Przykładowo hity takie jak GTA V I RDR2 były tylko w Game Passie dla Konsoli, ale przykłady można mnożyć. Z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@prut: ja kupiłem x'a, mimo że chciałem na początku pske bo:
-nie interesują mnie exy z psa, większość to jakieś chińskie bajki
- xbox był o wiele tańszy,
- w moim przypadku game pass jest korzystniejszy niż kupowanie co chwilę nowych gier

No i są te wojny konsolowe, zauważyłem że w większości przypadków to fani pski atakują wszędzie tych drugich, gdzie xowcy rzadko się wypowiadają
  • Odpowiedz