Wpis z mikrobloga

Ale ta gra jest dobra, a najbardziej lubię w tego typu grach gdy mam kilka wyborów, które w dalszej grze naprawdę będą miały znaczenie. Zaczynam się wtedy dłużej zastanawiać, czasem wczytuję grę kilka razy i sprawdzam różne opcje jeśli wg mnie coś można było jeszcze zrobić lepiej lub inaczej. Stąd moje pytanie, bo chyba największy dylemat póki co miałem właśnie wczoraj w nocy jak grałem.
Jak postąpiliście w związku z tym całym zamieszaniem wokół pomnika Reagana?


I ogólnie się zastanawiam jak ciężko musi być na nawjyższych poziomach trudności, skoro ja na swoim średnim często rozgrywam walkę przez 30min jak nie więcej, obliczam sobie wszystkie statystyki, obrażenia, rozstawienia zespołu na mapie, itd. Sporo tego, ale walka w trybie turowym wyszła im całkiem spoko.
#wasteland3
źródło: comment_1599032094L17rOthZnUYZLOj1jfvy7n.jpg
  • 2
@mat1989: gra wygląda zayebiście. Oglądam gamepleja i gość gra na najwyższym poziomie i walki idą mu całkiem dobrze. Czekam tylko na patcha i jazdaaaaa.
Jedna rzecz która mi się nie podoba to to że wrogowie cie nie widzą mimo że patrzą w twoją stronę. Stoisz sobie parę kroków od wroga a on cie nie widzi i nie słyszły. Lipa straszna. Szczególnie na wyższym poziomie to powinno inaczej działać.
@mat1989 Ja niestety pewnie jeszcze daleko przed tym zadaniem, ale mam tendencję do grania bardzo pokojowo lub zmniejszania ilości walk do minimum (chodzi o zadania główne)
Już na początku żałowałem, że nie da się uratować pani Major