Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buun: 10 lat ciągnąłem zwolnienia z kilkudniowymi przerwami podczas których zawsze miałem jakieś kontuzje i wizytę u lekarza xD i cyk kolejne.
  • Odpowiedz
@buun: zawsze mnie to zastanawiało co tacy ludzie ze zwolnieniami mają w głowach. xDˣᴰ miałem kumpla w techbazie który miał od pierwszego roku zwolenienie z powodu serca. Kiedyś jak nasz nauczyciel dał nam piłkę i poszedł sobie żebyśmy grali bo on musiał coś załatwić to ten nagle wyskoczył na boisko i zaczął grać z nami XDDDD ozdrowienie
  • Odpowiedz
@JanuHere: a) krzywe plecy b) stresuje mnie granie caly czas w siatkówkę gdzie nie potrafię odbic pilki i nie chcę żeby laski na mnie krzyczały że nie umiem grać :') (a na tym opiera się caly wf u mnie xD)
  • Odpowiedz
@JanuHere: popytaj ludzi w innych szkołach, z tego co wiem naczyciele odwalają robotę na pół gwizdka praktycznie wszędzie¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@buun: Słuchaj sam chodziłem do szkoły i jakby większość osób myślała tak jak ty to nikt by nie ćwiczył na wfie a tacy ludzie ze zwolnieniami są zdecydowanie mniejszością.
  • Odpowiedz
@JanuHere: nawet nie koleżanki, po prostu randomowe laski ktore drą morde jak ich drużyna nie wygra rozgrywki jakby od tego zależało ich życie. W sensie rozumiem zawody, ale nie wf, gdzie nie każdy ma predyspozycje i po prostu chciałby sobie poćwiczyć X D
  • Odpowiedz
@JanuHere: + dostaje dodatkowy czas zeby wrocic do domu odpoczać nauczyć się etc. A jednak w licbazie ten czas jest cenny, więc no :///
  • Odpowiedz
@JanuHere: ziomek, nie narzucaj swoich subiektywnych odczuć innym xD to ze twoja szkoła nie była #!$%@? nie znaczy ze reszta też nie jest xD to jest tak zwany błąd poznawczy.
  • Odpowiedz
@buun:

nawet nie koleżanki, po prostu randomowe laski ktore drą morde jak ich drużyna nie wygra rozgrywki jakby od tego zależało ich życie. W sensie rozumiem zawody, ale nie wf, gdzie nie każdy ma predyspozycje i po prostu chciałby sobie poćwiczyć X D


Olej te Karyny mirabelko i nie rób sobie jakiejś fobii. xD²
Mi by było szkoda, ale jak tam wolisz oczywiście twój wybór. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Semargl:

„@JanuHere: ziomek, nie narzucaj swoich subiektywnych odczuć innym xD to ze twoja szkoła nie była #!$%@? nie znaczy ze reszta też nie jest xD to jest tak zwany błąd poznawczy.”


Tak to wina całej szkoły, że mirabelka nie potrafi w wf z innymi dziewczynami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) lmao
  • Odpowiedz
@JanuHere: co ty #!$%@? #!$%@? gościu xD.To jest problem psychologiczno-społeczny. Szkoła to zamknięta społeczność, a człowiek jest istotą społeczną. Krytyka i wykluczenie społeczne jest odbierane jako kara i zmniejsza poczucie własnej wartości oraz obniża samoocenę. Jak cie szef będzie ruchał w dupę a nie będziesz miał możliwości zmiany roboty to się będziesz kulił aż się załamiesz i strzelisz sobie w łeb. Co Ty w ogóle wiesz o psychologii XD
  • Odpowiedz