Wpis z mikrobloga

#hiszpania #wizzair #loty #kiciochpyta
Cześć wybieram się z różową w połowie września do Hiszpanii, ale rząd nawymyślał jakieś zakazy lotów do Polski. Nie ma na razie oficjalnej informacji ze strony przewoźnika, lecimy na własną rękę, czyli bez żadnych biur podróży. Rząd "odradza" tamte kierunki ale nie mówi, co gdy już ktoś się zdecydował i zapłacił za loty+booking. Czy wiecie czy istnieje możliwość powrotu do Polski choćby naokoło, np przez Berlin czy inne lotniska? Czy po prostu nikt mnie nie wpuści jak mam na jednym bilecie przelot z Hiszpanii? Jak to działa? Nie sądzę też żeby ktokolwiek zwrócił nam siano więc ewentualnie inne pytanie: jak się z tego możliwe najtaniej wykaraskać?
  • 10
  • Odpowiedz
@Boniasty: Barcelona i Madryt + okolice. Tydzień. Kwarantanny jakoś specjalnie się nie boję bo i tak pracuje zdalnie ale najlepiej byłoby oczywiście wrócić do domu bez jakichkolwiek konsekwencji.
  • Odpowiedz
@RobertCMartin: na gov.uk przeczytałem, że jest 2 tyg. obowiązkowa kwarantanna i że trzeba uzupełnić jakiś formularz podróżny przed przylotem. Nie wiem tylko jak wygląda przesiadka pomiędzy np. dwoma różnymi lotniskami w Londynie. To mnie trochę martwi, czy mnie wgl wpuszczą na drugi lot bo przecież mam 2tyg. kwarantannę. Ale chyba jakoś to ogarnęli xd
  • Odpowiedz