Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
nasze słuchawki są robione na zamówienie więc nie sposób ich znaleźć na alie.
Może Pan poczytać opinie klientów pod reklamą - jest ich całkiem sporo.
W razie, gdyby cokolwiek nie działało w naszych słuchawkach, od razu wymieniamy je na nowe. Myślę, że najlepiej samemu się przekonać, a gwarantuję, że się Pan nie zawiedzie
  • Odpowiedz
@lilmati: @HalpMePLIS: @HikeyPL: Pierwsze wrażenie super, świetna kopia, po kilku miesiącach odpadły metalowe końcówki do ładowania i zostały na magnesie w środku etui do ładowania, za parę tygodni odpadły w drugim komplecie. Raz udało mi się otrzymać wymianę, teraz od 4 miesięcy piszę maile i nikt do mnie nie odpisuje, wysłałem reklamację jak za pierwszym razem na adres sklepu z zamówienia - okazało się że firma
  • Odpowiedz
@gregory-peak: Cały czas działamy pod 1 adresem. Wymieniliśmy Panu słuchawki za 1-szym razem jak i za drugim. Cały czas mamy z Panem kontakt przez messanger i nie widzimy sensu duplikować konwersacji. Nikt nie zgłaszał takich problemów jak Pan więc nie można też stwierdzić jak były użytkowane ...
  • Odpowiedz
Niestety nie jest to prawdą aby firma się mieściła bo kurier do mnie zadzwonił i przekazał informację że od dawana już jej tam nie ma. Czy na stronie znajduje się w widocznym miejscu adres firmy? Bo ja adresu nie widzę ani w kontakcie, ani stopce a ni w informacjach o zakupie. Zgadza się, po wrzuceniu tego posta dopiero ktoś się odezwał i raczył zapytać o szczegóły mojej reklamacji. Niestety na maile nikt
  • Odpowiedz
@gregory-peak: zamówiłam u nich słuchawki i ładowarkę 13.10.2020 do tek pory nie otrzymałam towaru ani zwrotu pieniędzy . To jacyś oszuści nie reagują ani na e-mail ani na wiadomości w Messenger .
  • Odpowiedz