Wpis z mikrobloga

Ktoś się w ogóle orientuje czy jest opcja ze najnowszy album 6ix9ine dostanę w ogóle w Polsce tzn. jakiś Empik czy coś czy lepiej już teraz zamówić preorder na jego sklepie?
#6ix9ine
  • 4
  • Odpowiedz
@fastlehrer: napisałem do nich na Facebooku czy mają jakieś info odnośnie tego czy w ich sklepie się pojawi bo wolałbym mieć pewniaka że jednak kupię w Polsce też bo jak nie to zamawiam odrazu z jego strony bo z tymi dostawami z USA to słyszałem że czeka się i czeka
  • Odpowiedz
@kacper0822: preorder i tak wysylaja dopiero w momencie premiery wiec tak czy siak bedzie troche trwala dostawa z usa. 6ix9ine to duzy artysta więc powinny być jego płyty w empiku. day69 bylo i jest normalnie, co prawda dummy boy nie ma (możliwe, że było ale nie wiem) ale pewnie dlatego, ze nie album wyciekl do internetu przed oficjalnym wydaniem
  • Odpowiedz
@fastlehrer: no właśnie sugerowałem się tym że day69 jest ciągle w empiku a dummy boy tam nie ma i myślałem nadtym czy nowy album się pojawi ale tak jak mówisz nie ma dummy boy pewnie dlatego że album wyciekł do internetu wcześniej
Cóż pozostaje tylko czekać
  • Odpowiedz