Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ja jestem jakiś nie teges XD ale gdzie ludzie znajdują w #chorwacja te apartamenty po 50 euro za dobę? Nie widze nic za mniej niz 100 euro, nawet jak jest napisane 50 to i tak potem pokazuje 100+
Jakie są strony? Booking, airbnb, agoda, adriatic.hr i gdzie jeszcze szukać?
  • 14
  • Odpowiedz
@Conor_McGregor jestem wlasnie w najdrozszym miescie w chorwacji, dubrowniku i za 7 noclegow placimy 590zl za osobe.. warunki nie najwspanialsze ale klima i lodowka w pokoju sa, balkon jest, osobna lazienka tez. pokoj z airbnb
  • Odpowiedz
@Conor_McGregor my za osobę 150zl wynajęliśmy w Dubrowniku (Babin Kuk) bardzo dobry standard. Jakieś 4 dni temu szukalismy. Trzeba cały czas pilnować po prostu bo te apartamenty się zwalniaja - ludzie szukają lepszych już mają gdzieś zabukowane apartamenty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conor_McGregor: klepnąłem 8 dni za 3 pokoje 30m od morza za 720€. Dwie rodziny. Od rodziny wychodzi 45€ za dobę.

Booking. Airbnb trafiali mi się sami cwaniacy, że apartament zajęty w tym czasie, chyba że skontaktuje się poza stroną.
  • Odpowiedz
@Conor_McGregor booking i airbnb się nie nadają do szukania apartmanów w Cro. Znalazłem bez problemu 45 metrów za 30€ z wliczoną taksą, klimą + widok na morze. Pro tip: szukaj na grupach chorwackich na FB. Nawet na tych polskich mnóstwo Chorwatów się ogłasza.
  • Odpowiedz
@Conor_McGregor Najlepsza grupa do tego to moim zdaniem "Chorwacja jest piękna" - bardzo dużo jest tam Chorwatów, a jak zapytasz o region, to pewnie posypią się oferty w komentarzach od lokalsów. Tak właśnie sam znalazłem miejscówkę, tyko teraz się zastanawiam czy do wyjazdu w ogóle dojdzie, skoro tyle przypadków tam wywala :/
  • Odpowiedz