Wpis z mikrobloga

@Budo: o lol co oni odjaniepawlili a każdy narzekał tak na dh to #!$%@? w drugą stronę xd z resztą, cały dodatek jest mocny, za mocny. Coś czuję że nerfy wejdą szybko i w sumie whatever, kasy nie wydałem, nic jeszcze nie craftowałem niech więc naprawiają swoje błędy ¯\_(ツ)_/¯
@youknowthisxd: Noł ofens, ale:
1. Twierdzenie, że coś jest OP po 3h dodatku nie jest sensowne. Jakakolwiek meta będzie się stabilizować co najmniej parę dni, na razie jest wolna amerykanka. Coś może działać, a za chwilę będzie kontra na to.
2. Tak, jest dużo mocnych kart i niech Blizzard je nerfi nawet co tydzień. A dlaczego? Lepiej miec mocne karty, które będą regulowane, co będzie odświeżać metę co chwila aniżeli dostać
@youknowthisxd: Ależ uważaj jak najbardziej, moje zdanie jest takie, że trochę za wcześnie na takie werdykty. Chociaż zgadzam się, że w tej chwili, po paru godzinach od premiery to może być uber deck, ale jutro będzie co innego. A może do końca będzie OP i nic się nie zmieni, tak też może się stać :) Natomiast możemy sobie o tym z kulturką podyskutować