Wpis z mikrobloga

@oblaczek: BERRY Cosmetics. Omg to produkt mojej przyjaciółki. SERIO jest nieziemski i dopieszczony pod każdym względem. To jest jej jedyny produkt na razie ale jest moim zdaniem w jakosci PREMIUM. Kosztuje 79 zł ale dostajesz ogromny słój masła do ciała, które jest lekkie a bogate w skład ( ʖ̯)
Włożyła w to całe serduszko i widac to i czuć! Wpadnij do niej ma FB a
IdzDoAptekiPoLeki - @oblaczek: BERRY Cosmetics. Omg to produkt mojej przyjaciółki. SE...

źródło: comment_1596654615JZpO5zqPPkGGvUns7EZTLo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IdzDoAptekiPoLeki: brzmi jak coś co mogłabym kochać. Pytania są 2.
1. Czy zostawać tłusta warstwę która się wchłania milion lat przez co mam wrażenie że się lepie jak ślimak
2. Czy łatwo się nakłada czy trzeba się pomęczyć jak z masłem
  • Odpowiedz
@oblaczek: szybciutko wchłania się, jest nazwane masłem bo jest bardzo bogate, ale bardziej w konsystencji przypomina mi musowy balsam xD ciężko określić go ale najważniejsze ze nie czujesz go na skórze w sensie warstwy, ale nawilżenia... taka jesteś gładziutka omg ja kocham i serio liczę żeby jej się udało bo nie wyobrazam sobie już pielęgnacji bez niego :(((( jak nie wypali jej biznes to zabierze mi moj must have
Drugie pytanie.
  • Odpowiedz
@oblaczek: Fajne balsamy są w Rossmanie ostatnio z Fluff. Już dwa kupiłam, bo tak ładnie pachną xD. I ogólnie są 3 rodzaje, taki lekki do spłukiwania pod prysznic, balsam-jogurt do ciała, no i najbardziej treściwe śmietanki. Polecam, wszystkie są spoko też składowo.
  • Odpowiedz