Wpis z mikrobloga

No jak tam tłuczki? Ile trzeba dziennie zakażeń, żebyście do #!$%@? nędzy zrozumieli, że noszenie maseczek to obowiązek? 800? 1000? A może potrzebujecie mandacików? To róbcie tak dalej cwaniaki, wykorzystujcie to, że prawo jest nieprecyzyjne w tej kwestii, ale w końcu nawet te rządowe debile połapią się, uściślą, zaczną wysyłać nieumundurowane patrole do sklepów, autobusów oraz tramwajów i zaczniecie dostawać mandaty, aż wreszcie może dotrze do tych Waszych pustych łbów, że to co robicie naraża nas wszystkich. I oby skończyło się na mandacie, żebyście czasem nie trafili na podobnego sobie cwaniaczka, który akurat będzie chory i Was zarazi, nawet o tym nie wiedząc. A jeżeli jesteś chory/chora/chore na astmę, postaraj się nie wychodzić bez potrzeby, a jeżeli już nie masz wyjścia, załatw sobie od lekarza zaświadczenie, że masz problemy z oddychaniem i maseczki używać nie możesz. A do pozostałych apel:
NOŚCIE TE PIEPRZONE MASECZKI!
#koronawirus
  • 64
  • Odpowiedz
@OSH1980: Taka, ze od Grypy tez umieraja slabsi ludzie. I to z nimi jest problem a nie z 97% spoleczsnstwa ktore przezyja ta chorobe w miare normalnie. Nie wiem gdzie pracujesz. Ale pewnie lockout cie nie dotknal. Mnie i wielu innych dotknal przez wlasnie takich panikarzy jak Ty. Moi przyjaciele potracili prace. Mi obroty spadly prawie do zera. Konsekwencje tych restrykcji zabijaja ludzi, ich psychiki kase, prowadza do ruin. Widze
  • Odpowiedz