Wpis z mikrobloga

Mircy stoję przed potrzebą powolnego komponowania własnej narzędziowni. Narzędzia oczywiście bezprzewodowe. Obecnie jest tego tyle do wyboru, że odechciewa mi się już... Z tego co widzę trzeba by wybrać jedną firmę i się jej trzymać bo wszystko "systemowe". Co brać z uwzględnieniem cena/jakość? Graphite? Dewalt? Parkside?

Póki co potrzebuję tylko paru rzeczy na domowe przygody, ale za może miesiąc, może dwa rusza budowa domu i też będą tam potrzebne.

Po za tym przydała by się też przewodowa młotowiertarka i tutaj myślałem o tym: https://www.obi.pl/mloty-udarowe/bosch-mloto-wiertarka-gbh-240-z-zestawem-wiertel-i-dlut/p/6391387

#majsterkowanie #remontujzwykopem #remont #narzedzia #pytaniedoeksperta
  • 16
  • Odpowiedz
@Alchemik88: reklamacja parkside (tego zielonego) odbywa się poprzez zadzwonienie na infolinię konpernasa i oni wysyłają kuriera po odbiór zepsutego sprzętu. Zazwyczaj jest szybka wymiana na nowe urządzenie.
  • Odpowiedz
@Alchemik88: powiem ci jeszcze tak kolega hydraulik zaczynal od parkside, dlut i wiertel ma mase bo co sie cos zepsulo odsylal samo urzadzenie a dostawa kompletnie cala nowa walizke, wiadomo urzadzenia zadbana i czyste, bez problemu wymiana,jal wykapiesz w betonie to nie wezma, a jaki problem kompresorem wydmuchac i zdjecia porobic przed wysylka, jak sie rozkrecil i po 6 wymianie kupil hilty, ale komplet sprzetu za 15k nie zdarzysz do konca
  • Odpowiedz
@Alchemik88: Ogarniają, z tym, że do niemiec wysyłasz. Ale problemów żadnych, mój kumpel jedzie na wymianach gwarancyjnych parkside'ów już kupe lat i nigdy nie odmówili. Od razu wysyłają nówkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alchemik88: erbauer 18v. Osobiscie wole starsza serię eri, ale nowsza ext tez warta polecenia.
Mlotoweirtarke sds mam MacAllistera i spokojnie przetrwala budowe domu. A sam robilem całą instalacje elektryczna, więc kucie i wiercenie pod puszki itp.
  • Odpowiedz