Wpis z mikrobloga

@dziki_dziki: #warzone BR DUO zdobyte. Po wielu próbach w końcu się udało, zamieszczam końcówkę rozgrywki bo wcześniej wiadomo nie ma co przynudzać zbieraniem amunicji i skradaniem się.
dzikidziki - @dzikidziki: #warzone BR DUO zdobyte. Po wielu próbach w końcu się udało...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sympatyczna_Kapibara: pewnie, że jest radość, kto grał ten wie, że trzeba się trochę spocić żeby wygrać. GTX 1070 i część efektów graficznych zbędnych i pogarszających widoczność powyłączałem. A latałem z uzi bo taką sobie znalazłem, nie udało nam się zdobyć zrzutu w tej rundzie, zdecydowaliśmy się grać tym co znaleźliśmy.
  • Odpowiedz
@Sympatyczna_Kapibara: Uzi na jedynki/dwójki jest świetne - najwyższy ADS speed, najwyższy movement speed, najniższy hipfire spread, przyzwoity ttk, drugi range po strikerze. Oczywiście tylko na nabojach .41AE.
  • Odpowiedz
@whst: pięknie, gratki, w końcu, sprawnie się poruszacie, 4k wygląda super, ale jak ty nagrywasz w takiej rozdzielczości całą rozgrywkę to chyba jeden mecz zajmuje ponad 10GB co? Też grasz na ultra szerokim monitorze?
  • Odpowiedz