Wpis z mikrobloga

#gwint #thronebreaker
Jak w wojnie krwi mieć dużo hajsu? Czy ja jestem jakiś upośledzony? Robię z poradnikiem pod achievementy żeby mieć w gwincie i typ napisał, że rozwinął obóz w pełni po koniec czwartej mapy. Ja jestem na początku piątej i jestem biedny jak mysz kościelna, a prawie żadnych ulepszeń nie mam. Zbierałem wszystkie znaczniki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ossadagowah: nie wiem co ci poradzić, ale pamiętam, że też zbierałem wszystkie znaczki i w końcowej fazie to miałem cały obóz ulepszony i tysiące wolnych surowców. Przecież te zasoby to się wydawało tylko na obóz.
  • Odpowiedz
  • 0
@jombsik kurde, straciłem 2,5k golda bo oddałem do banku i 2,5k w lawinie, ale to i tak bieda. Na jakim poziomie grałeś? Może od tego też zależą surowce? W opcjach dialogowych wybierałem różnie, ale to tam głównie o drobne chodziło. Brakuje mi co najmniej kilkanaście tysięcy golda do pełnego ulepszenia obozu i pewnie kilka tysięcy drewna xD
  • Odpowiedz
@ossadagowah: ło panie, to ja tyle miałem leżących odłogiem po upgrejdach xD Grałem na najtrudniejszym poziomie chyba. Po premierze chyba był jakiś patch balansujący, może ilość zasobów oberwała.
  • Odpowiedz
@ossadagowah: Z banku chyba dostaniesz jakieś pieniądze, bo się dostawało w 5 akcie ale już nie pamiętam tak dokładnie. W sumie nwm może dużo jednostek kupowałeś i dlatego masz teraz mało zasobów, bo jak teraz patrzę u siebie (po acziwkach bo tak to nie pamiętam xD) to obóz w pełni ulepszyłem po zabiciu Gernichory. Powiedziałbym, że zawsze przed końcem aktu można pokupować zwiad na mapie, żeby pokazały się znajdzki które
  • Odpowiedz
  • 0
@EissIckedouw może za często ten zwiad kupowałem, ale chyba nie przepierdzieliłem na niego kilkanaście tysięcy xD po gernichorze miałem z 2k golda, w całym angrenie prawie nic golda nie zdobyłem tylko drewna dużo. Nie wiem kurde, dziwna sprawa (,) jednostki zrobiłem z 4
  • Odpowiedz
@ossadagowah: Ja zwiad zawsze wykupywałem prawie cały jak najszybciej i zazwyczaj w połowie mapy miałem cały zrobiony, a cały obóz miałem na maxa gdzieś w 4 rozdziale.
  • Odpowiedz