Wpis z mikrobloga

Cześć,
właśnie stworzyłem perfumy, które są jak to się mówi w nomenklaturze smartphonów "zabójcą flagowców".

No tak może by niezły bait zabrzmiał, więc wstawaj, zesrałeś się.
Gdzie mi tam do zabójcy bazarowych perfum, a co dopiero Tomasza, czy Hermesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważniej, to 4fun sobię stworzyłem dzisiaj perfumy na lato:

Głowa:
Pomarańcza, bergamotka, grejpfrut
Serce:
Mięta pieprzowa, czarna porzeczka
Baza:
Lawenda

Lawendy jest tyle co kot napłakał, ale zamysł był, aby była w bazie, więc...w piramidzie jest.
Na chwilę stworzenia pachniały bardzo w porządku. Pomarańcza wymieszana z grejpfrutem i czarną porzeczką, do tego scalająca wszystko bergamota.
Takie Guerlain - Aqua Allegoria Pamplelune, tylko bez cierpkiego vibe (który mógłbym spróbować zrobić cedrem, ale istniałoby duże ryzyko zepsucia kompozycji).
Pomarańcza, mięta, lawenda to moje ekstrakty, reszta olejki zapachowe.
Jak się pomaceruje trochę to się okaże co z tego wyszło :)
Mam jeszcze dużo fiolek, to może coś pokminie sobie jeszcze, może...

Ps. Weź ktoś przerób zdjęcie, aby w odbiciu blaszki Grey Vetiver, był ten typ, co nago sprzedawał czajnik haha

#perfumy #scentlife
dradziak - Cześć,
właśnie stworzyłem perfumy, które są jak to się mówi w nomenklaturz...

źródło: comment_15950952195S1W7Dpw0sGEH0JuqvnJB3.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
nago sprzedawał czajnik


@dradziak: rozbierz się, ustaw się w odbiciu i zrób zdjęcie. Nie trzeba będzie przerabiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedy będą dostępne w sklepach perfumy z domu "maison de parfum Dr.Adziak" ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Mu5hr00m
Kup sobie sok grejpfrutowy, wylej go na siebie i będziesz miał coś w podobne xD
Ja myślę, że pan Tomasz z racji swoich preferencji, jakoś szczególnie by nie był niezadowolony z takich blaszek ( )
@MisiuMajonez
Nie da rady, nie mam czajnika takiego :(
Poza tym jeszcze by ktoś musiał beniza pod mikroskopem szukać i po co komu takie męki?
Módl się żeby jednak nigdy nie
  • Odpowiedz