Wpis z mikrobloga

Kolejne info,kuc dostał wezwanie z urzędu skarbowego,chodzi o to,że prowadził handel i nie odprowadzał podatku chodzi o konto oskar/karol,biedny Bartosz ze Szkocji co wysyła mu paczuszki i utrzymuje podarował mu własne konto "HACKER" (inna pisownia) do handlowania gównami od niego i by nie musiał płacić podatków,i kupywał kolejne polonezy,teraz pytanie do wykopków czy ten bartosz jest aż tak jebniety..............przecież jak normalny człowiek widzi takie postępowanie to aż zygać się chce. Jedynie co dostał to "moderatora",wiadomo każdy robi z swoimi pieniędzmi co chce ale ten bartosz utrzymuje kucela niebieskiegowłosego z zasiłku dla bezrobotnych....ludzie dramat w uj jak AK KANIBAL ARTUR K. szukający sponsora na wycieczkę rowerową :D
#axeliocontent
  • 13
@Kaboone1: problem w tym ze ja i eneterex mamy wspolnych znajomych,i kuc jest mega nielubiany,i czesto gesto obgadywany przez wszystkich,ja ta mende w zyciu raz spotkalem,raz...to mozesz widziec ze on raczej z domu nie wychodzi,aaha i raz widzialem jak nagrywal z natalia w parku,tak to on nie ma znajomych bo wszedzie gdzie jwst zaraz narobi podzialow,awantur,wyjebek na rozne fanty,teraz przykleil sie do bialostockich poloneziarzy,tam tex narobi smrodu i go wywala z
@SanczoPansa89: Aha takie rzeczy. Patrz, nawet nie wiedziałem że jesteś z Białegostoku i nawet spotkałeś się raz osobiście z kucem (czy nawet kilkukrotnie). To tłumaczy skąd taka duża wiedza o Axelu.

Z domu może nie wychodzi, ale z wyjątkiem jakiś zlotów czy filmików z Polonezami.
@Kaboone1: wyobraz sobie ze ten idiota kiedys pol miasta przeszedl z taka wielka kamera na kasety vhs i chcial nagrywac konona,wiadomo konon to wieksze wyswietlenia i reklamy,ale go ze szkolnej pogonili jakies goscie co maja zlomowisko czy cos takiego,chcieli mu morde oklepac a ten zaraz po milicje dzwonil,oczywoscie milicja przyjechala a konon #!$%@? ze kuc go nagrywa i przesladuj heeheh nie wiem jak dalej sie sprawa toczy ale widzisz on tylko
@SanczoPansa89: Przecież wiesz, że Enterex zerwał już z nim jakąkolwiek znajomość więc jak niby go darzy uczuciem. Poza tym ja mu proponowałem mu, żeby poszedł na drogę sądową, czego niestety mój pomysł niezbyt przychylnie przyjął, ale rozumiem jego zdanie. Powiedział wszystko, co o tym myśli i to w zupełności wystarcza.

Aż mu dziwię się tylko, że wytrzymuje to wszystko psychicznie.

Ogólnie ciekawą historię mi tu dajesz, może będzie od ciebie więcej
@SanczoPansa89: Podejrzewam, że boi się on, iż kuc w ramach zemsty za zakończenie z nim znajomości pozwie go za zniesławienie i doniesie go na policję. Zresztą najlepszy na argument jest to, że kuc nagadał na niego bzdury, iż Rafał to ćpun, alfons i alkoholik.

Według mnie to Enterex powinien pozwać Axela za oszczerstwa wobec jego osoby (Entereksa), a kuca zamknąć na dożywocie za wielokrotne składanie fałszywych zeznań i to w dodatkowo