Wpis z mikrobloga

Kinga Duda zjechała tatusia słowami

Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, kogo popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści


Co jest umiarkowanie ciekawe. Bardziej ciekawe jest że lewicowe środowiska ją za to zhejtowały. Teksty lewicowych celebrytów typu:

- Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego, kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? - zapytała Paulina Młynarska.

- Mam nadzieje, że odezwą się jej koledzy i koleżanki LGBT, którzy jej wyjaśnią, co to znaczy systemowa dyskryminacja. Historia lubi się powtarzać. Nihil novi, będą usprawiedliwiać go do końca. Córki Putina mają o tyle więcej taktu, że się nie udzielają medialnie. Kindze radzę to samo - spuentował Bartosz Staszewski.


Czyli jak widać nie można być w prawicy i rządać lepszego traktowania LGBT i czarnych. Trzeba być w lewicy a być w prawicy i wspierać LGBT to ZDRADA I HAŃBA dla lewicy

##!$%@? #lgbt #wybory #duda #kingaduda
maszfajnedonice - Kinga Duda zjechała tatusia słowami 
Chciałabym zaapelować, by nikt...

źródło: comment_1594640298FNtjRclOaOhM1SzLpWKoHj.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Greensy: Jak mężczyzna wychodzi i mówi A a dzień później żona albo córka wychodzi i mówi B przeciwne do A to jest atak na tego mężczyznę a nie zmiana dania mężczyzny.
Nie zgadzasz się? Bo mam wrażenie że mimo że Duda tylko na tym straci to i tak uważasz że to było wyreżyserowane z jakichś niejasnych powodów.
  • Odpowiedz
i rządać lepszego traktowania LGBT i czarnych


@masz_fajne_donice: ze ona niby rządała lepszego traktowania LGBT? XDDD RZĄDAŁA? XDDDDD Od kogo? Na wiecu taty który nazywał homoseksualistów nie ludźmi lecz ideologią którą trzeba zwalczać xDDD
  • Odpowiedz
@Soojin21: może po prostu chciała się odciąć od ojca żeby nikt jej z nim nie utożsamiał? To że nie mogła po nim bezpośrednio pojechać to chyba oczywiste. Mój ojciec to też pisowiec i nie chciałbym być oceniany za jego poglądy.
  • Odpowiedz
@Katsukyun:

może po prostu chciała się odciąć od ojca żeby nikt jej z nim nie utożsamiał?


to po co w ogóle pojawiła się na tym wieczorze wyborczym? mogła zostać w londynie, to byłoby wystarczająco wymowne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@masz_fajne_donice: Cała ta rodzina jest cyniczna do bólu, przecież i ona i jej matka miały 5 lat prezydentury Andrzejka żeby coś powiedzieć publicznie, ale nigdy nie zdobyły się na taki gest. Myślisz, że nagle na wieczorze wyborczym blond gołąbeczek poczuł miłosierdzie? XD
  • Odpowiedz
@svickova: Miały? Jak często Kinga jest przy mikrofonie przed telewizją? Ja nie widziałem jakoś. A sądzę, że kiedy by tego nie powiedziała byś taką samą opinię miała. Przecież przed PAD kilka lat prezydentury. Można powiedzieć że powiedziała te słowa centralnie w środku. I niedługo po tym jak PAD zaczął się radykalizować na prawo. Lepszego momentu chyba nie ma. Wskażesz lepszy - czyli po tym jak PAD zaczął teksty o LGBT
  • Odpowiedz
Ta taka wielka patriotka a siedzi w londynie xDDDDDD


@dwarfguard: Ja #!$%@?ę też jesteś niezły. Po pierwsze nie ma zakazu wyjazdu, to nie komuna że patrioci mają siedzieć w PL. Twierdzisz że tak jest?

Po drugie to też forma sprzeciwu wobec ojca i rządów jakie tu są.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Aha. Zjechała tatusia XDDDD gdzie ty żyjesz? Kampania wyborcza się skończyła, widać, że Duda nie ma na przykład 60-70-80% poparcia tylko połowę i trzeba zacząć trochę bastować kampanie nienawiści jaką ostatnio prowadził.

Jeżeli myślisz, że ktokolwiek normalny da się nabrać na jakieś gówniane słówka, to się mylisz.
  • Odpowiedz
Aha. Zjechała tatusia XDDDD gdzie ty żyjesz? Kampania wyborcza się skończyła, widać, że Duda nie ma na przykład 60-70-80% poparcia tylko połowę i trzeba zacząć trochę bastować kampanie nienawiści jaką ostatnio prowadził.


@dingi_dong: Wyjaśnij mi w jaki sposób to stopuje? Przecież to jest wręcz przeciwne. Powiedziała że tatuś i partia są #!$%@?. Faktycznie stonowała nastroje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kogo niby ma to przekonać? Na mój
  • Odpowiedz
@Soojin21: a kim ona jest, że stawiasz jej jakiekolwiek oczekiwania? To jest tylko młoda dziewczyna, go przypadkiem stała się córka prezydenta Polski. Miała okazję to powiedzieć i powiedziała to na #!$%@? drążyć temat? Jakoś nie kojarzę by Kinga występowała na wiecach co chwila, więc się ogarnij.
  • Odpowiedz
Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy równi


@masz_fajne_donice: Nie jesteśmy równi; jedni są wyżsi inni są niżsi, inni są grubi inni są chudzi, inni są głupi inni są mądrzy itd. Przestańcie wciskać ludziom kity o równości, bo ludzie nigdy nie byli sobie równi i nigdy nie będą!
  • Odpowiedz