Wpis z mikrobloga

@wisemansaid: dobra, to jest edycja Ultimate, niech już sobie tyle kosztuje, dla mnie bardziej oburzające jest to, że zwykła edycja standard kosztuje 299 zł. Jak to jest gra co wychodzi co rok, a oni później i tak kupę pieniędzy mają z futa to mogliby to puścić za 200 zł i bym uznał, że jest ok
  • Odpowiedz
@wisemansaid: na miejscu ĘĄ bym wydawał dwie Fify rocznie, roboty nie ma dużo, wrzucić tylko jakiś nowy ficzer a frajerów można ładnie golić na kasę ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@wisemansaid: Na tym polega tzw. "budowanie marki". Manipulujesz, manipulujesz, aż w końcu stworzysz kult ludzi, którzy rok w rok, bez żadnego sensownego powodu, czują że muszą kupić twój produkt i to po coraz większej cenie.
  • Odpowiedz
Ja kupiłem20 na samym początku za 240, opchnałem coinsy, kupiłem 2 gry I jeszcze mi zostało na 21 ¯_(ツ)_/¯, mam nadzieję że 21 pokryje mi również wydatki na Cyberpunka. Chyba że coś będą kombinować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AndzejGolara: może takie kupowanie jest spoko jak grasz we fife przy piwku. To równie dobrze możesz kupić fife 16 za 5 zl. 90% powodów dlatego ludzie kupują kolejne części to wyżej wspominany tryb online z rankingami
  • Odpowiedz