Wpis z mikrobloga

Ostrzeżenie: Prosimy o uważne dobieranie przyczyn zakopów. Nagminne zakopywanie znalezisk z fałszywych lub błędnie dopasowanych powodów może zakończyć się zablokowaniem Twojego konta.

to jest jakas akcja zebym dal piątaka czy co ? #grzkiezale #pytanie

podpowiem ze zakopuje 100% znalezisk trolla z miejsca 2 rankingu w odpowiedzi na jego 150 TYSIECY wykopow. Przyroda lubi rownowage
  • 9
@stekelenburg: moze. ale moglby sie podpisac i dac przyklad lamania regulaminu :) skoro koles moze wykopac 150 TYSIECY wykopow to ja moge zakopac KAZDEGO za nie nadaje sie. za duplikat nie zakopuje bo nie chce mi sie szukac :) wykop/zakop rzecz gustu. JA mam taki gust ze nie lubie ciecia w #!$%@? trolla z nr 2
@stekelenburg: @megoff: tzn nie moge zakopywac za nie nadaje sie ? a czym rozni sie zakopanie za nie nadaje sie od zakopania za nie daje sie zlosliwego ?

uwazam ze wykopy zamieszczane przez tego kolesia sie nie nadaja. Zbanuja mnie to i tak bede zakopywal tego kolesia bo dalej uwazam ze jego wykopy sie nie nadaja.

Ciekawe ze nikt nie uwaza ze 15o TYSIECY jego wykopow jest ok i za
@o90: oczywiście, że jest różnica, dziwię się że jej nie dostrzegasz. Nieistotne, że koleś sra wykopami, zakopując wszystkie bez oceniania ich wartości możesz przyczynić się do zakopania jakiegoś dobrego wykopu gdzieś w międzyczasie. Nie na tym ma polegać możliwość zakopu.