Wpis z mikrobloga

@bvszky: a ja widze tytul TRZYMAL CORKE BIL PO TWARZY, strzalki rodem z youtubowych clickbajtow, nie czytalem tego gowna ale reke sobie dam uciac ze sprawa nie byla przedstawiona w calosci, zreszta o czym my mowimy, taki artykul tuz przed wyborami jest oblicozny na zrobienie gnoju, moze i da sie posptrzatac ale smrod zostanie, stary trik
@pinky_a_mozek: A straszenie mediami które nie wchodzą PiSowi w tyłek tuż przed wyborami niby czym jest jak nie robieniem gnoju. Rozumiem że z naszym podatków TVPiS może straszyć ludzi Trzaskowskim uczącym 4 latki masturbacji i tworzyć dokumenty w których przyrównuje się homoseksualizm do pedofilii.
@Madoxxx: ciezko mi sie od tego odniesc bo nie ogladam tvpisow, ale nie chce mi sie tlumaczyc ze media reprezentuja interesy poszczegolnych grup i prezentuja ich punkt widzenia, tvn fakt - niemcy, tvpis - polska, polsat - usa, do tego jeszcze dochodzi vikop.ru bo to jedyny sposob na medialne zaistnienie rosji w naszym kraju, takze to od twoich pogladow politycznych zalezy na ktore media patrzysz przychylnie na ktore nie, ja poprostu