Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, na weekend byłam ze znajomymi nad morzem, a z racji tego ze były #wybory, za pomocą serwisu ePUAP dopisaliśmy się do spisu wyborców w Pobierowie. W urzędzie w moim mieście dowiedzieliśmy się, ze dopisanie do spisu wyborców obowiązuje na dwie tury, lecz bez problemu możemy potem wypisać się ze spisu w Pobierowie i dopisać znowu w mieście w którym mieszkamy. Niestety wczoraj na internecie pojawiła się informacja o tym ze dopisać do spisu wyborców można się tylko raz, jeśli potem chcemy głosować gdzieś indziej musimy pobrać wniosek z dopisanego urzędu ( w moim wypadku z Pobierowa), dostałam również taka wiadomość SMS. Czy ktoś z was miał taka sytuacje i zaradził temu jakoś? W urzędzie w moim mieście nikt nic nie ogarnia i nie wie o co chodzi. Nie widzi mi się jechać 500 km po ten wniosek, a z drugiej strony trzeba w końcu wywalić Andrzeja Dupe z Belwederu. #wyboryprezydenckie2020 #wybory #pomocy
jamajkamaria - Mirki mam problem, na weekend byłam ze znajomymi nad morzem, a z racji...

źródło: comment_1593775214Z1WENVzTHthADgXMPz8AmT.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz