Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rayuuu: pssst, dobra rada. Jeśli chcesz kogoś zabajerowac to rób tak jak ja przed chwilą. Rzuć jakieś proste pytanie, a potem ciągnij za język. Ludzie najbardziej lubią rozmawiać o sobie i jeśli bedziesz dopytywał i się interesował, to będą zadowoleni bo dostaną atencję xd
Ludzie najbardziej lubią rozmawiać o sobie i jeśli bedziesz dopytywał i się interesował, to będą zadowoleni bo dostaną atencję xd


@gooodboooy: w sumie fakt, ale jest ogromny strach przez to jak ubogi się czuję
pssst, dobra rada. Jeśli chcesz kogoś zabajerowac to rób tak jak ja przed chwilą. Rzuć jakieś proste pytanie, a potem ciągnij za język. Ludzie najbardziej lubią rozmawiać o sobie i jeśli bedziesz dopytywał i się interesował, to będą zadowoleni bo dostaną atencję xd


@gooodboooy: chyba sobie to wydrukuję i dam gdzieś w oprawkę. Tylko to xd wytnę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rayuuu: kompleksy ma każdy, dynamiczne Oskarki też. Zmień wszystko co chcesz zmienić i się da, a resztę miej w dupie xd Świat jest #!$%@? żartem, nie bądź taki smutny i poważny.
A co do słownictwa i wiedzy, to zacznij czytać książki. Mogą być dowolne, jakie ci się podobają. W każdej książce są jakieś informacje, które ci zostaną i dodatkowo będziesz obcował z większą ilością słów, więc zaczniesz nimi operować.

Życie jest
@gooodboooy: właśnie to jest w tym śmieszne, że próbuję z całych sił się nie użalać, ale gdy się choć trochę rozkręcę, to wypływa xD

Książki to chyba dobry temat, ale szybko odpadam przy każdym podejściu. Doradziłbyś jakąś pozycję na start? Chyba najchętniej bym przeczytał taką, która nauczyłaby mnie czytać, a'la Reading for Dummies.

Szczere dzięki za dobre rady :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rayuuu: książka musi ci podpasować, więc sam musisz jakąś znaleźć. Mi od dzieciństwa rodzice wciskali książki więc trudno mi powiedzieć jak znajdować książki, bo ja już mam swoje typu xd
Może zacznij od fantastyki? Harry Potter jest super (jako dorosłemu człowiekowi też mi się fajnie czytało). Jest saga o Wiedźminie spkowskiego. Jest sporo polskich fantasy jak opowiadania Pilipiuka albo Inkwizytor Piekary.

Weź coś lekkiego, najlepiej krótkie (bo długim możesz się zniechęcić),