Wpis z mikrobloga

Ludzie głosujący w pierwszej turze na Bosaka (tak jak ja) zastanówcie się zanim oddacie głos na Dude. Niezależnie od poglądów i to, że daleko wam do polityki PO uważam, że należy ukrócić polityczne eldorado PISu. Prawda jest taka, że prezydent wiele nie może poza tym, że jest w stanie uprzykrzyć życie obecnie rządącej władzy, która robic co tylko chce. To co się obecnie dzieje w naszym kraju jest bardzo destrukcyjne i chyba każdy się ze mną zgodzi. Ogólnie mówiąc szczerze nie głosowałem od wielu lat i teraz zrobiłem wyjątek tylko dlatego, że przeraża mnie obecna sytuacja naszego kraju. Uj w dupe i PISowi i PO i na prawdę z bólem serca, ale pójdę oddać głos na Trzaskowskiego dla wyższego dobra i reszcie polecam to samo.

#wybory
  • 11
@ejakulat_w_mordzie Powiem tylko, że nie głosowałem wcześniej bo uważam, że to chore bronić i popierać, którąś ze stron. Wszyscy nas ruch.. w dupy i pis i po. Tyle, że teraz stawka jest troszeczkę inna. Moim zdaniem teraz mniej ważne są poglądy i to kim jest Trzaskowski, a to co może się dziać jak dalej na stołku będzie Duda. Zagłosuj zgodnie ze swoim sumieniem.
@Zady_i_walety Moze masz racje, tylko czasem jak patrze na wypowiedzi innych ludzi to mam wrazenie, ze nikogo nie interesuje co sie dzieje w naszym kraju tylko nie bo to Trzaskowski hehe lewak. Jasne, podpisuje sie obiema rekami nie chce go tak samo jak pisu, ALE nie mozemy tak latwo oddac pelna wladze jednej partii bo to nie ma prawa sie dobrze skonczyc co z reszta widac. To tylko i az wybor prezydenta.