Wpis z mikrobloga

Koleżanka zaczęła temat #lgbt i jest zdania że lepiej jak dziecko będzie w domu dziecka niż jeśli będzie miało rodzinę składającą się z pary gejów.

Wychodzi że jestem lewakiem, bo uważam że szansa na bycie kochanym i jakieś perspektywy jest lepsza niż całkowity brak rodziców

#dzieci
  • 27
  • Odpowiedz
@azurro: Mało się nie zesrałeś, a to ja mam rację. Napisałem wyraźnie, że domy dziecka nie radzą sobie z wychowaniem, i to nie wina dzieci. Co więcej powinienem napisać żeby nikogo nie urazić? Powinienem kłamać, bo mają ciężko?

drugiej ocenianie innych i uogólnianie?

Statystyka jest lewacka? Trzeba naprawić obecny system. Przydaliby się nowi opiekunowie, np. pary homo. Czy może na złość odmrozisz sobie uszy, bo nie można przypadkiem nikogo urazić?

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-o-usamodzielnianiu-dzieci-z-rodzin-zastepczych-i-domow-dziecka.html
  • Odpowiedz
@Tyraxor:
Mało sie nie spuściłeś. Jak wstawiasz jakieś źródła to je czytaj, powiedziałeś, że więksość wychowanków domów dziecka kończy jako patologia, w podanym przez ciebie linku jest mowa o 14%, a matematyka nie kłamie - 14% to mniejszość. I to znaczna.
Ponawiam, #!$%@? mnie hipokryzja. Wiem, że wychowankowie domu dziecka nie mają lekko, podejrzewam, że dziecko wychowane przez pare homo też nie, ze względu na inne dzieci.
Natomiast śmieszy mnie twoje
  • Odpowiedz
@Qlien: https://www.researchgate.net/publication/21598484_The_proportions_of_heterosexual_and_homosexual_pedophiles_among_sex_offenders_against_children_An_exploratory_study
Jeżeli nie znasz angielskiego to tłumacze na 11 hetero zwyroli przypadł 1 homo zwyrol. Biorąc pod uwagę, że homo stanowią 3% społeczeństwa jakie wnioski wysnujesz?
Pierwsza strona googla, a powyżej dałem link do lanternproject jakbyś jeszcze chciała poczytać.
Jak to mało to sama pogoogluj, nie boli.
  • Odpowiedz
Argument z dupy, bo homo, tak samo jak hetero, nie będą brać 10-letnich patusów, tylko konkurować z hetero o najmłodsze dzieci.


@LubieSzaszylkiZLublina: Niekoniecznie. Doświadczenie innych krajów (czemu Polacy zawsze się zachowują, jakby robili coś po raz pierwszy?) pokazuje, że pary jednopłciowe chętniej niż różnopłciowe adoptują dzieci starsze. W mniejszym stopniu traktują adopcję jako substytut rodzicielstwa biologicznego, więc nie mają takiego ciśnienia na adopcję niemowląt.

Zresztą w praktyce osrodki adopcyjna na pewno
  • Odpowiedz
@azurro: Homosexual w tym kontekście nie znaczy homoseksualista jako gej. Homosexual pedophile to nie dorosły mężczyzna który lubi mężczyzn i jest dodatkowo jest pedofilem, to jest tylko pedofil. Homosexual pedophile a homosexual to jest co innego i nie ma związku. Nie bądź taki opryskliwy bo jak widać nie rozumiesz co tam jest napisane.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: @Aryo:
Dodajmy jeszcze, ze czestym w parach homo jest, ze jedno z partnerow/-ek odgrywa role jednej plci, drugi/-a przyjmuje role plci przeciwnej. Ba, widzialem cos takiego nawet w niepelnych rodzinach, gdzie starsza siostra zastepowala ojca. #!$%@? homo nie dostana dziecka / szybko straca dziecko, a wsrod tych #!$%@? powinno wyrosnac "kompletne". Zreszta wszystko lepsze niz przemoc i nawet gwalty w domu dziecka.
  • Odpowiedz