Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@POTEZNE--UDERZENIE--TOPORA: Prawie tak samo to brzmi Deathcore (a i też nie do końca). Posłuchaj sobie Deathcrush Mayhemu i Litourgyie jakąkolwiek Batushki, a to black i to black. Nie mówiąc o trashu gdzie wystarczy posłuchać Slayera i potem odpalić jakąkolwiek Metallice by się przekonać, że brzmią inaczej.
  • Odpowiedz
@FearFactory: No tak, chociaż fan gatunku znajdzie różnice. Sam lubię DC i dam radę uwielbiać jedną kapelę, a nie cierpieć drugiej. Choć wg Ciebie brzmią podobnie.
Ja też często uważam, że black metal jest do siebie podobny, choć czasem trafi się coś zaskakującego, albo po prostu dla mnie lepiej brzmi. Więc fani gatunku, absolutnie nie zgodzą się z opinią kogoś z zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Nemesh: Nie zrozumieliśmy się. Mam takie samo zdanie, a ten mem jest z perspektywy osoby z zewnątrz dlatego napisałem, że nawet dla osoby z zewnątrz black powinien brzmieć różnie, za to deathcore (dla osoby z zewnątrz) już mniej się może różnić między sobą ze względu na specyficzny wokal i szybkie tempo. Szczerze mówiąc, to najwięcej się zasł#!$%@?ę w deathcorze ze wszystkich "metali", dlatego taka moja opinia.
  • Odpowiedz