Wpis z mikrobloga

W polu 1 chciałem zbudować więzienie i szpital (no i może pokój dla doktora jak styknie) ale teraz się zastanawiam czy nie zrobić z tego spichlerza po całości - obok wszędzie pola uprawne, żniwa kukurydzy ogromne mi zostały a spiżarka w polu 2 pęka w szwach już teraz. Z tym że jeśli spiżarkę z 2 przeniosę w 1 to cały obrysowany proces produkcji żarcia ulegnie załamaniu i nie wiem czy mi się to pyli, co myślicie?
#rimworld
NaAdanosa - W polu 1 chciałem zbudować więzienie i szpital (no i może pokój dla dokto...

źródło: comment_1592643996adSJ8WsNuk8wcMErtxI1z2.jpg

Pobierz
  • 12
@NaAdanosa: Szefie weź jakiegoś chłopa do sprzątania bo zaraz psycha im będzie siadać.

A i postaw sobie stół rzeźniczy na dworze to kuchnia nie będzie tak zasyfiona ( )
@NaAdanosa: ogarnij moda XXL stacks, albo chociaż Extended storage, żeby w jednym stacku mieć 750 jednostek zasobu, a nie 75, albo trzymać po 10 stacków na palecie.

Dziś już nie mógłbym grać bez tych modów, bo podstawowe limity są absurdalnie małe.
@xEldmir: @Kopidlo: @Strzelec_Kurpiowski: nie chcę modów bo lubię vanillę, plus taki mod to dla mnie cheaty ułatwiają rozgrywkę :d

@AndriuxD: kuchnia (na sterile tile) jest obok spiżarki więc brudzi się ewentualnie od gotowania. Butcher w środku spiżarki prawda brudzi, ale przez to że jest w srodku to butcherowanie trwa znaczenie krócej. Plus też prawda że przydałby się sprzątacz, ale wszyscy robią tysiąc rzeczy naraz, mood im tak bardzo
nie chcę modów bo lubię vanillę, plus taki mod to dla mnie cheaty ułatwiają rozgrywkę :d


@NaAdanosa: zależy jak grasz. Mi się po prostu wydaje nierealne, że w miejscu zajmowanym przez jednego człowieka może się znaleźć żywność na jedynie 7,5 posiłku.

Jak masz 10 i więcej pawnów, to bez tego jest bardzo ciężko.
@Strzelec_Kurpiowski: Wiem, to nie jest pierwsza moja rozgrywka :) Ale daję radę, jak gra została tak zaprojektowana to chcę jej sprostać, cała idea tej gry to walka o przetrwanie, nieustające zmaganie się z przeciwnościami, wobec tego nie dziwi mnie taki limit na jeden tile - autor chciał by kolonia głodowała jak najczęściej