Wpis z mikrobloga

Hej, w czwartek około 15.00 będę w Rzeszowie sprzedawał truskawkę, 6zl kg. Jeśli ktoś chcialby złożyć zamówienie to piszcie, jeśli będzie to większa ilość, (min 20kg) to mogę podrzucić w jakieś wyznaczone miejsce. Truskawka jest smaczna i nie pryskana, z mojej plantacji. Oczywiście jeśli truskawka się nie spodoba przy odbiorze można będzie zrezygnować, w co wątpię bo jest ok, często stoję i sprzedaje;)
#rzeszow #truskawka
  • 34
@matmatmat229 nie masz problemów przez to z grzybami etc? Nie pytam żeby atakować broń boże, po prostu kiedyś zajmowałem się takimi opryskami i się nasluchałem, że bez pryskania to dzisiaj nie ma sensu, bo albo robale zeżrą, albo grzyby, albo choroby i buk wie co jeszcze.
@LadniePieknie: niestety trochę problem jest, truskawka za to nie wygląda też idealnie jak niektóre ale za to w smaku jest dobra, niestety coś za coś. Zrywana jest na bieżąco bo nie mam jej jakoś dużo także to jest plus. A pogoda niestety nie sprzyja, dużo opadów
@kanar1988x: nie jestem w stanie powiedzieć, jadę z dostawą, sprzedaje od ręki 40kg i wracam. Nie będę stał bo mam parę miejsc do obskoczenia i ciężko powiedzieć o której co. Tak jak pisałem jeśli będzie to większa ilość to podrzucę, mniejsza nie opłaca mi się za bardzo kombinować.