Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 228
@niebieskieniebo: zaimponowali mi, bardzo dobrze napisane. Myślałem, że środowisko kombatantów jest w większości radio maryjno pisowskie. Wstyd mi za moją ignorancję, dobrze że zabrali głos.
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: Pamiętam ból dupy jak Powstańc chcieli zastrzec znak Polski Walczącej, aby używać go można było jedynie za pozwoleniem jakiejś instytucji. Niedługo po tym mieliśmy wylew koszulek i innego syfu z Polską Walczącą a sam symbol zaczął być powoli kojarzony z patusami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@niebieskieniebo: no i to w ogóle powinna być postawa każdego człowieka z olejem w głowie. A nie hurr durr elpiegje zniszczy ludzgoźdź, bo dwóch chłopów się za rękę trzyma. @frrans: nie dziwi mnie to nic a nic, dopóki jesteście z nami, jest git, jak macie inne zdanie to na pewno byliście wtykami SS i staliście tam, gdzie stało zomo.
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: Pomijając skandaliczne komentarze to zawsze mnie zastanawia w takich oświadczeniach na ile to jest prawdziwy głos danej grupy a na ile kilku członków zarządu. Przecież większość skupisk ludzkich ma członków o bardzo różnych poglądach a co chwilę się słyszy, że lekarze sądzą to a wykopki myślą tak. Przecież to nigdy nie jest jeden organizm tylko grupa bardzo różnych ludzi. Ja nawet znam kilku górników którzy mówią, że polskie górnictwo to
  • Odpowiedz