Wpis z mikrobloga

Żyjemy w pięknym kraju XD
Od kilku miesięcy wielu z nas czeka na grę, w której możemy dowolnie łączyć cechy męskie i żeńskie, wybierać orientacje głównego bohatera, słowem - latać chłopem przebranym za babę, a nasi wspaniali polscy patrioci, stwierdzili, że tej gry nie kupią tylko dlatego, że logo firmy która ją produkuje, jest tymczasowo tęczowe xD
To tak, jakby ktoś gwałcił ludzi w biały dzień na oczach świadków, i został aresztowany za kradzież stówy XD
#cdprojektred #bekazprawakow #prawackalogika #cyberpunk2077
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deska_o0: jak widać to ty masz problem oblezonej twierdzy, najpierw mi wmawiasz że wyzywam cię od lewakow teraz nazywasz mnie pisowcem, nie jesteś w stanie wydedukować sensu z 3 zdań o konstrukcji rodem z przedszkola. "Wam" bo jesteś członkiem drugiej grupki szurów która jest tak bardzo światowa że obraziła ją pierwsza grupka szurów której nie podobają się zagrywki pod publikę korpo. Żebyś znowu na miękko nie narobił to jesli chodzi
  • Odpowiedz
@Sahkez: weź jakiegoś rumianku wypij na uspokojenie i nie zarzucaj innym nieumiejętności czytania ze zrozumieniem skoro sam tego nie potrafisz i dopowiadasz sobie co druga strona miała na myśli (bo na bank nie to co napisała wprost xD) miałem rację, poziom pisowca ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sahkez: tylko utwierdzasz mnie coraz bardziej w tym że reprezentujesz poziom pisowcow, przecież autor wypowiedzi nie mógł mieć na myśli tego co napisał tylko to co sobie ubzdurales, więc lecą wyzwiska xD
  • Odpowiedz
@John_Paul_II: myślę że trochę przesadzasz. Wydaje mi się że większość ludzi czeka jednak na możliwość pogrania sobie w cyberpunkowej dobrze zrobionej grze, gdzie akurat to o czym wspomniałeś jest jednym z jej elementów, a nie na możliwość pogrania bohaterem o dowolnej domieszce baby i chłopa. Sądzę też, że gdyby to była jedyna rzecz, jaką ta ma do zaoferowania, to wylądowała by na półce obok takich gier jak goat simulator, czy
  • Odpowiedz
@Deska_o0: zamierzałem już Ci nie odpisywać, niestety podkusilo mnie żeby sprawdzić co odpisałeś.

nasi wspaniali polscy patrioci, stwierdzili, że tej gry nie kupią tylko dlatego, że logo firmy która ją produkuje, jest tymczasowo tęczowe


Czyli uważasz że nie miał na myśli tego co napisał tylko coś zupełnie innego i to że to napisał nie jest spowodowane tym że boli go wczorajszy post tylko ot tak, od rana nasza wena?
Co
  • Odpowiedz
zamierzałem już Ci nie odpisywać


@Sahkez: wrzuciłeś mnie przecież na czarno, a zamiast tego stalkujesz mój profil, zdecyduj się

Czyli uważasz że nie miał na myśli tego co napisał tylko coś zupełnie innego i to że to napisał nie jest spowodowane tym że boli go wczorajszy post tylko ot tak, od rana nasza
  • Odpowiedz
@John_Paul_II: jeśli o zmianę ciuszków na babskie tylko chodzi to jeszcze, jakby problem sprzed 30 lat, ale jeśli dojdzie do tego siusiak u kobiety albo i to i to u faceta, no to już widać że to kreowanie na siłę świata, co do którego lewacy nie będą mogli się przyczepić. Takie na odwal się zboczuchy, wolimy mieć spokój i dać wam latać babochłopami niż się męczyć po sadach ze sprawami
  • Odpowiedz
@John_Paul_II: chyba bardziej chodzi o hipokryzję względem krajów arabskich, ale co ja tam wiem, może kiedyś zrozumiesz, że uwielbianej za wsparcie firmie nie zależy na wsparciu tylko i wyłącznie kasie.
  • Odpowiedz
kreowanie na siłę świata


@huntforfur: Ten świat jest wykreowany od dawna, cyberpunk to setting w którym #!$%@? modyfikacje ciała to standard. Byłoby wręcz dziwne gdyby w tej grze nie było postaci "nie hetero-normatywnych" typu laska z przeszczepionym końskim benkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: wolałbym gdyby te #!$%@? modyfikacje urozmaicali, ale w stronę jakichś gadżetów, broni, ozdób, protez. na siłę wprowadzanie końskich benków, na co komu koński benek w grze? to choroba która zaczyna toczyć społeczeństwo
  • Odpowiedz