Wpis z mikrobloga

O kompromitacji mówi partia której poseł składa projekt uchwały z jednym podpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kryki: A dodatkowo mówi o IQ Aborygenów, wieszaniu na latarni czy odsysaniu odkurzaczem. Właśnie z tych względów Konfederacja nie jest razem z "totalniakami", tylko jest merytoryczną opozycją.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RegularJohnny: symetryzm to już u was odpowiedź na każdą krytykę po i PiS. Taki farmazon. Ciężko Ci zrozumieć że żadna z tych partii nie obniża podatków, ba, wtórują sobie w socjalach. Obiecują dużo i nic z tego nie wynika...
Żeby Ci pokazać, że widzę różnice, ale koniec końców i tak place coraz wyższe podatki to masz:
1. PO obiecywało obniżki podatków, startowało z programem ściągniętym z upr: 19% podatku liniowego, referenda.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RegularJohnny: czytam czasem Twoje wpisy i widzę, jak wielką satysfakcję daje Ci wyzywanie się na ludziach o przeciwnych poglądach, oranie, beka itp. masz coś konstruktywnego do powiedzenia? Tak przez chwilę założyłem.
@wolny_kangur: Nie mogę już więcej czytać bredni o POPiSie jako jednym źle itd. Szkoda mi czasu na rozmowę ze ślepcem, który nie widzi jak PiS niszczy państwo i liberalną demokrację, czym daje im przyzwolenie na działanie. Pieprzenie o niskich podatkach możesz zostawić sobie na forum z kucami.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RegularJohnny: pieprzenie o niskich podatkach. XD No tak, bo po przestrzegało konstytucji. Np w przypadku z ofe.
Nie jestem zachłanny, niech już nie podnoszą, i nie zwiększają socjalu. Jesteś w stanie zagwarantowac, że nowa opcja tego nie zrobi?
@wolny_kangur: dla ciebie małe różnice, dla mnie autorytarne standardy, przejęcie najważniejszych instytucji i brak poszanowania prawa, demokracji. Nachalna propaganda, która robi ludziom sieczkę w głowie. Niszczenie praktycznie wszystkiego za co się wezmą. A Johnny akurat ma tu rację, niezależnie od tego jakie argumenty zostaną ci przedstawione i tak je zlejesz. Było ich tutaj wystarczająco dużo i jeśli to na ciebie nie działa to przykro mi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muwieszeptem: nie odnieśliście się do żadnego z moich argumentów. Widzę różnice ale krytykuje obie opcje. To nie jest symetryzm i z tym głównie dyskutuje. Oczywiście bardzo nie podoba mi się to co robi PiS ale zauważam też, że ta konstytucja jest tak zagmatwana, że pozwala bez żadnej odpowiedzialności wykorzystywać niuanse,kruczki i sprzeczności których nie powinno być. Nie ma żadnej odpowiedzialności urzędniczej, trybunał stanu to wydmuszka. Z resztą ani PO ani PIS
@wolny_kangur: ze złej perspektywy na to patrzysz wydaje mi się. Po pierwsze konstytucja zawierała zabezpieczenia typu stan nadzwyczajny, które pis zwyczajnie olał. Mimo ewidentnych niedoskonałości konstytucji nie można zrzucać winy na jej wadliwość, a ignorować fakt, że została zwyczajnie podeptana przez rządzących. To przypomina mi sytuację jakby tłumaczyć złodzieja, który napadł na sklep, który nie miał zaawansowanych, profesjonalnych zabezpieczeń, a na tyle mocne by złodziej po próbie sobie odpuścił. Tego, który
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muwieszeptem:
_Nie bronię wrzucania sędziów do TK przez po, bo nie sądzę by to była właściwa decyzja. Nie uważam by sensowne było bronienie nawet idiotycznych decyzji. Natomiast widzę ogromne zagrożenie w dalszym władztwie pisu i Dudy. Moim zdaniem Duda jest autostradą do rządów w pełni autorytarnych i na to staram się zwracać uwagę

no i w czymś się zgadzamy.

To przypomina mi sytuację jakby tłumaczyć złodzieja_

Tłumacze złodzieja, bo