Wpis z mikrobloga

Mam problem w satisfactorio
Pierwsza moja gra to około 30h, poznałem mniej więcej co jest co w tej grze. Teraz chciałbym zacząć grać od nowa bo oczywiście w pierwszej grze wszystko jest spartolone.
Zacząłem sobie drugą grę, wybrałem fajne miejsce. 3x ruda żelaza, ruda wapnia, siarki, dużo biomasy.
Ale po czasie okazało się że do siarki mam 800m i górę ogromną.

Czy są jakieś mapy w internecie pomagające wybrać miejsce budowy domu?( pierwsza mapa, ta zielona)
#satisfactory
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@xspeditor jak wejdziesz w mape to mozesz ja zoomowac. Mozesz wybrac styl mapy z kafelkow na gorze. Na gorze najlepiej wybrac "deselect all nodes" i wybrac surowce ktore na interesuja, o czystosci ktoa nas interesuje. Sa tez rozbite statki, warto za nimi pobiegac za twardymi dyskami, daja alternatywne przepisy - dyski wkladasz do m.a.m z zakladki special w budowaniu

Gdzie znajdujesz sie na mapie musisz sam ogarnac, np po pobliskich surowcach. Mozna
  • Odpowiedz
@xspeditor: Ale masz zamiar kontynuować tę mapę czy rozpocząć kompletnie od nowa? To nie Factorio. Tu nie ma sensu rozpoczynać kompletnie od nowa. Masz już dużo odblokowane, podstawowe rzeczy pobudowane dzięki którym zbudujesz nowe miejsca i można działać. To co jest zostaw jako artefakt, kiedyś może to posprzątasz i buduj dalej. 800 metrów to jest nic. Na początku wydaje się dużo, kiedy z buta trzeba chodzić, ale z czasem zobaczysz jaka
  • Odpowiedz