Wpis z mikrobloga

@Kecq: Rany, mam tak samo od paru dni z DayZ.
Nigdy nie grałem w takie gry, więc oglądam filmiki na youtube, mega sie nakrecam, a potem włączam gre i boje sie zrobić krok do przodu i nasł#!$%@? po 5 minut bez ruchu, czy ktoś nie biegnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@max1983: w wocie też tak jest, po wykryciu czekasz aż #!$%@? w ciebie gówno z nieba czyli artyleria a dodatkowo w koło ciebie jeżdżą jeszcze pojazdy kołowe 100 km/h i wywijają kółka jednocześnie #!$%@?ąc w ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kecq: nie grałem od 2/3 lat, kupiłem kompa specjalnie żeby popykac jak za dawnych lat i kurla rak. Gra wygląda jak farmville czy inne fejsbukowe gówno
  • Odpowiedz
#!$%@?Ć KLIKACZKI I KOŁOWCE PRONDEM


@Krx_S: Może mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tymi kołowcami? Nie grałem w WoTa nigdy, ale miej więcej wiem o co tam biega.
  • Odpowiedz
@Kecq: no korci mnie, żeby wrócić, ale #!$%@? jakoś nie mogę. Nawet dwa reazy grę instalowałem, ale końcvzyło się na znalezieniu ulkbiuonego celowniczka i szkoda było odpalić, bo pamiętałem dawne #!$%@?.
Generalnie jestetem najlepszym graczem Bioshopa jaki kiedykolwiek grał w tę grę. No dobra, jednym z najlepszych. Uwielbiam tę low tierową artę, wiele meczy sam dosłownie wygrywałem nią i to jest czołg w stylu gdy ciesze się, że mnie losowało
  • Odpowiedz
@WH40K: pewnie chodzi o light tanki, które takiego mausa potrafią objechać i kręcić ósemki cały czas waląc po gąskach i czekać na wsparcie. Ale nie grałem przynajmniej z 2 lata ze względu właśnie na ten baoans. Zawsze grałem lightami i po pewnym czasie były tylko od wykrywania na mid tierach
  • Odpowiedz