Wpis z mikrobloga

Czy ktoś w maju w ogóle dostał jakąś wypłatę z #planetplus ? Mi właśnie mija 2 miesiące od zlecenia, choć wiem że są tacy co czekają i od lutego, natomiast chciałem ustalić czy oni w ogóle realizują jakiekolwiek wypłaty...
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@Matti92 co miesiąc kontaktuję się z nimi przez ich formularz kontaktowy i co miesiąc dostaję prawię tę samą odpowiedź.

Twoja wypłata jest w trakcie weryfikacji. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby sukcesywnie zweryfikować wszystkie zlecone wypłaty, które - jak zawsze - dojdą na wskazane konto. Bardzo przepraszamy za opóźnienie. Przelewy w każdym tygodniu są sukcesywnie realizowane i staramy się aby jak najszybciej zrealizować Twoje zlecenie. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.
  • Odpowiedz
@Matti92: 5 wypłat oczekujących (marzec-kwiecień), 2 wypłaty oczekujące (maj) - razem na ponad 700zł, 720zł do zatwierdzenia (takie z lutego do połowy kwietnia), podobne - tożsame z goodie, które rozliczył i wypacał na bieżąco, od stycznia grałem na dwa fronty, od końca kwietnia tylko Goodie - wypłacone od nich już 700zł (dla transakcji od końca kwietnia do teraz), PlanetPlus nawet jeszcze nie zaakceptował tych transakcji. Zmienili na szybko szatę graficzną,
  • Odpowiedz
@Matti92: mi odpisali tak: "Od 13.03 wypłaty są weryfikowane i realizowane do 30 dni od zlecenia. Jeśli zleciłeś wypłatę, minął okres 30 dni, a wciąż jej nie otrzymałeś, przepraszamy za długi czas oczekiwania i prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości."
  • Odpowiedz