Wpis z mikrobloga

Jest z nami na pokładzie jakiś świr #lego który ma kolekcje budynków modularnych z Creator expert?
Jak to wygląda w większej ilości, sam przymierzam się do kupna księgarni bo wypełni idealnie puste miejsce u mnie na biurku.
@damw masz zdjęcia złożonych wszystkich swoich?
  • 25
  • Odpowiedz
też miałem podjarkę modularami, jeżeli ma się fajne witryny/gabloty to spoko, ale tak to straszne kurzołapy.


@Rupert_Kotwica: chyba jestem ostro chory bo ich odkurzanie z pędzelkiem sprawia mi przyjemność;p to jest okazja żeby popatrzeć ponownie na detale. Na początku co tydzień to robiłem a teraz juz co kilka tygodni, chyba się powoli leczę ;)
  • Odpowiedz
@michael_13: no chyba bym musiał zainwestować w lepszy pędzelek :D ale na przykład z Central Perkiem znalazłem instrukcję na rebrickable gdzie można go przebudować w ramkę Ribba z Ikei i wygląda super. Kusi mnie z kolei Fiat 500, więc może przerzucę się na autka, powinny być łatwiejsze do odkurzania :p
  • Odpowiedz
ale na przykład z Central Perkiem znalazłem instrukcję na rebrickable gdzie można go przebudować w ramkę Ribba z Ikei i wygląda super

@Rupert_Kotwica: ten koleś co stworzył tego MOC'a, ma kilka innych podobnych propozycji. Też widziałem ten zestaw ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz